Babasının silahıyla oynayan küçük kız çocuğu kendisini vurdu - Son Dakika

Babasının silahıyla oynayan küçük kız çocuğu kendisini vurdu

28.02.2021 14:55

Bahçelievler'de 13 yaşındaki bir kız çocuğu, polis olan babasının silahı ile evde oynarken kendisini vurdu. Karnından yaralanan çocuk, kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı.

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi'nde saat 12.30 sıralarında meydana gelen olayda, iddiaya göre 4 katlı apartmanın ikinci katında bulunan dairede 13 yaşındaki kız çocuğu E.Ü. polis olan babasının silahı ile oynamaya başladı. Kız çocuğu oynadığı sırada silah bir anda ateşlendi.

KARIN BÖLGESİNDEN YARALANDI

13 yaşındaki çocuk silahın ateş alması sonucu karın bölgesinden yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Karın boşluğundan yaralanan kız çocuğu ambulansla hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Olay yeri inceleme ekiplerinin daire içindeki çalışması devam ediyor.

Babasının silahıyla oynayan küçük kız çocuğu kendisini vurdu

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Babasının silahıyla oynayan küçük kız çocuğu kendisini vurdu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Konyaspor da Sivas'ın fırtınasına kapıldı! Çalımbay'ın öğrencilerini ligde uzun süredir yenebilen çıkmadı Konyaspor da Sivas'ın fırtınasına kapıldı! Çalımbay'ın öğrencilerini ligde uzun süredir yenebilen çıkmadı Galatasaray, Radamel Falcao'nun sakatlandığını açıkladı Galatasaray, Radamel Falcao'nun sakatlandığını açıkladı Tarla sürme kavgasında ağabeyine kurşun yağdırdı Tarla sürme kavgasında ağabeyine kurşun yağdırdı Kızının acısına dayanamadı! Cenazede baygınlık geçiren baba yürekleri dağladı Kızının acısına dayanamadı! Cenazede baygınlık geçiren baba yürekleri dağladı Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular 40 meslek için yeterlilik belgesi zorunluluğu getirildi! Belgesi olmayan çalışamayacak 40 meslek için yeterlilik belgesi zorunluluğu getirildi! Belgesi olmayan çalışamayacak Rusya'dan yeni gözdağı! Putin'in yeni silahına ait görüntüler devlet kanalında yayınlandı Rusya'dan yeni gözdağı! Putin'in yeni silahına ait görüntüler devlet kanalında yayınlandı