Balıkçılar Sandık Başına Gitti - Son Dakika

Balıkçılar Sandık Başına Gitti

25.12.2017 17:32
Balıkçılar Sandık Başına Gitti

Bursa’nın Mudanya ilçesinde Balıkçılar ve Denizciler Derneği Başkanı Çetin Ateş güven tazeledi.

Bursa'nın Mudanya ilçesinde Balıkçılar ve Denizciler Derneği Başkanı Çetin Ateş güven tazeledi.

Derneğin olağan kongresi Mudanya Balıkçı Barınağı Belediye Sosyal Tesisleri'nde yapıldı. 150 üyesi bulunan derneğin kongresine 73 üye iştirak etti. faaliyet raporu ve yönetim kurulu raporunun ibrasının ardından seçime gidildi. Tek liste ile gidilen seçim üyelerin oy birliği ile açık oylama ile yapıldı. Çetin Ateş'in listesi 3 yıllığına göreve geldi.

Yeniden seçilmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Ateş, "3 dönemdir derneğimizin başkanlığını yürütmekteyim. Arkadaşlarımın güveni sayesinde derneğimizde birlik ve beraberliği temin ettik" dedi.

yönetim kurulu Çetin Ateş, Ali Topçu, Engin Ünsal, Özcan Özbey, Hüsmen Doğruer'den oluştu. Denetim kurulu üyeliklerine ise Erdoğan Oktay, Mustafa İnce ve Mehmet Karabınar getirildi. - BURSA

Araç tamamen yandı, içindeki Yasin-i Şerif yanmadı Araç tamamen yandı, içindeki Yasin-i Şerif yanmadı Son dakika haber | torunun ölümüne neden olmuştu; daha önce de aracı alkollü kullanmış Son dakika haber | torunun ölümüne neden olmuştu; daha önce de aracı alkollü kullanmış Son dakika haberleri... Bursa'daki trafik kazasında yaralanan kız çocuğu hayatını kaybetti Son dakika haberleri... Bursa'daki trafik kazasında yaralanan kız çocuğu hayatını kaybetti
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Balıkçılar Sandık Başına Gitti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement