Beyşehir'de Bisiklet Festivali Başladı - Son Dakika

Beyşehir'de Bisiklet Festivali Başladı

09.09.2018 15:02
Beyşehir'de Bisiklet Festivali Başladı, System.String[]

Beyşehir ilçesinde bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Bisiklet Festivali başladı.

Beyşehir ilçesinde bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Bisiklet Festivali başladı.

Beyşehir Belediyesi, Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği ve Beyşehir Bisiklet Topluluğu iş birliği ile düzenlenen 6. Bisiklet Festivali'nin açılışı, çok sayıda ilden gelen bisikletçilerin katılımıyla yapıldı.

Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, festivalin açılış töreninde yaptığı konuşmada, bisiklet sporunun, kendisinin de çok sevdiği bir spor dalı olduğunu dile getirerek, "Bu sporu halkımıza da sevdirmek için çaba göstermeliyiz. Beyşehir'de de inşallah vatandaşlarımız, sizleri örnek olarak günlük yaşamda bisiklet kullanmaya başlar." dedi.

Belediye Başkanı Murat Özaltun da amaçlarının bisiklet sporunu sevdirmenin yanı sıra Beyşehir'in doğal güzelliklerini yerinde göstermek olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından festival kapsamında düzenlenen 167 kilometrelik bisiklet turu, Kaymakam Özdemir ve Belediye Başkanı Özaltun'un verdiği işaretle başladı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beyşehir'de Bisiklet Festivali Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan, Paşinyan hükümetinin istifa etmesini isteyip erken seçim çağrısı yaptı MasterChef'ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, gözyaşlarına boğuldu Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı Kadıköy'deki tüm yenilmezlik serileri sona erdi BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye maç sonu üç gönderme birden Senegalli eski milli futbolcu Papa Bouba Diop hayatını kaybetti Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek'in paylaşımı, aşkını ortaya çıkardı