Beyşehir'de Bisiklet Festivali Başladı - Son Dakika

Beyşehir'de Bisiklet Festivali Başladı

09.09.2018 15:02
Beyşehir'de Bisiklet Festivali Başladı, System.String[]

Beyşehir ilçesinde bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Bisiklet Festivali başladı.

Beyşehir ilçesinde bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Bisiklet Festivali başladı.

Beyşehir Belediyesi, Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği ve Beyşehir Bisiklet Topluluğu iş birliği ile düzenlenen 6. Bisiklet Festivali'nin açılışı, çok sayıda ilden gelen bisikletçilerin katılımıyla yapıldı.

Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, festivalin açılış töreninde yaptığı konuşmada, bisiklet sporunun, kendisinin de çok sevdiği bir spor dalı olduğunu dile getirerek, "Bu sporu halkımıza da sevdirmek için çaba göstermeliyiz. Beyşehir'de de inşallah vatandaşlarımız, sizleri örnek olarak günlük yaşamda bisiklet kullanmaya başlar." dedi.

Belediye Başkanı Murat Özaltun da amaçlarının bisiklet sporunu sevdirmenin yanı sıra Beyşehir'in doğal güzelliklerini yerinde göstermek olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından festival kapsamında düzenlenen 167 kilometrelik bisiklet turu, Kaymakam Özdemir ve Belediye Başkanı Özaltun'un verdiği işaretle başladı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beyşehir'de Bisiklet Festivali Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'a damga vuran sahne! Dışlanan Yamaç, yeniden mahalleye alındı Meteoroloji uyardı: İstanbul'da sisin ardından sağanak yağış geliyor Senato, Trump'ın Yüksek Mahkeme yargıcı adayı Amy Coney Barrett'i onayladı Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı