"50 yaşımda yetim kaldım" diyen VJ Bülent Çarıkçı isyan etti: Herkes ölebilir - Son Dakika

"50 yaşımda yetim kaldım" diyen VJ Bülent Çarıkçı isyan etti: Herkes ölebilir

03.12.2020 12:20

VJ Bülent olarak adını duyuran Bülent Çarıkçı'nın annesi hayatını kaybetti. Ölüm haberiyle yıkılan ünlü isim, "50 yaşımda yetim kaldım. Şimdi herkes ölebilir umurumda değil" ifadelerini kullandı.

Yıllar önce yaptığı yayınlarla uzun süre adından söz ettiren Bülent Çarıkçı, annesinin vefatının ardından sosyal medya hesabından sitemkar bir paylaşım yaptı.

"50 YAŞINDA YETİM BİR SOKAK ÇOCUĞUYUM"

Yaşadıkları evin fotoğrafını paylaşan Çarıkçı, şunları söyledi: "Anneciğim yıllarımızı geçirdiğimiz bu evden bugün senin cenazen çıkmamalıydı. Anneciğim beni öksüz bıraktın. 50 yaşında ama yetim bir sokak çocuğuyum şu an! Yaralanmaya açık, itilip kakılmaya müsait... Kimsenin sevgisi yetmeyecek,ne yapacağım ben?"

"DEPREM OLSUN, KIYAMET KOPSUN VE HERKES ÖLSÜN"

"Anneciğim seni kurtaramadım affet beni kollarımdaydın ama dudakların mordu ve sıcaktın. Yaşatamadık seni. Şimdi deprem olsun, kıyamet kopsun herkes ölebilir. Umurumda değil çünkü sen öldün. Kaldırıma bir çift ayakkabını koydum adet gereği... Hanemiz kapandı beni affet! Sana can veremedim!"

Bülent Çarıkçı: 50 yaşımda yetim kaldım

 50 yaşımda yetim kaldım diyen VJ Bülent Çarıkçı isyan etti: Herkes ölebilir

Son Dakika Magazin '50 yaşımda yetim kaldım' diyen VJ Bülent Çarıkçı isyan etti: Herkes ölebilir - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Joe Biden, resmen ABD'nin 46. Başkanı oldu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Genel rahatlama 2022'de olabilir Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Son Dakika: İspanya'nın başkenti Madrid'in merkezinde şiddetli bir patlama meydana geldi Son dakika: Türkiye'nin 2019 yılı vergi rekortmenleri belli oldu Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş