Büyük Aşka Neler Oldu? - Son Dakika

Büyük Aşka Neler Oldu?

02.01.2012 17:30
Büyük Aşka Neler Oldu?, System.String[]

Magazin dünyası 2012'ye pek iyi haberlerle başlamadı. Tüm dünyada en çok hayranı olan çift Katy Perry ve Russel Brand boşanıyor.

Katy yeni yıla bekar bir kadın olarak başladı.

Dünyanın en çok beğenilen ve aşklaı örnek olarak gösterilen Katy-Russel çifti bir yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı. 30 Aralık'ta duyurulan kararın ardından Russel işlemlere başladı.

Her zaman arkadaş kalacakları ifade eden çiftin bu kararı hayranlarını çok üzdü.

Büyük Aşka Neler Oldu?
Büyük Aşka Neler Oldu?

- Kaynak: ElmaElma.com

Son Dakika Magazin Büyük Aşka Neler Oldu? - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

İYİ Partili vekilden Ankara'yı karıştıracak iddia: Partiden birinin sarayla ilişkisi var, koalisyon için mutabakata varılacak Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi Korona tedavisi gören İmamoğlu'ndan metro müjdesi: 28 Ekim'de açılıyor, 10 gün ücretsiz olacak Son Dakika: Mersin Anamur'da orman yangını! 50 hane boşaltıldı, Mersin-Antalya karayolu kapatıldı Çukur dizisinde, şüpheli şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın yaşadıkları canlandırıldı Düğünde patlatılan havai fişek dizine saplandı! Genç kadının hayatı kabusu döndü Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti Kayınvalidesinin kabrinin bulunduğu mezarlıktaki çeşmelerin akmadığını gören damat, sondaj yaparak 21 metreden su çıkardı