Son Dakika Haberleri: Camdan Dışarıyı İzleyen Kadın Sokakta Dolaşan Aslanı Görünce Hayatının Şokunu Yaşadı

Camdan Dışarıyı İzleyen Kadın Sokakta Dolaşan Aslanı Görünce Hayatının Şokunu Yaşadı

5 ay önce

İngiltere'de yaşayan kadın, evinin camından dışarı baktığında sokakta yürüyen devasa aslanı fark edince hemen kamerasına sarıldı. Kaydedilen görüntülerdeki hayvan, şehirde büyük tedirginlik yarattı.

İngiltere'nin Birmingham şehrinde yaşayan kadın, evinin camından sokaktan geçen aslanı görüntüledi. Şoke eden görüntüler şehrin Batı Midlands bölümünde bulunan Oldbury kasabasında tedirginlik yarattı.

ÖNCE KÖPEK ZANNETTİ

Evini dışındaki çöpün etrafında dolaşan büyükçe bir hayvan gören kadın hemen cep telefonuna sarıldı. Önce köpek zannettiği 1 metre boyundaki hayvanı görüntüleyen kadın bunun büyükçe bir kedigil olduğunu fark edince şoka uğradı.

HAYVANAT BAHÇESİNE HABER VERİLDİ

Olay üzerine durumdan haberdar edilen Dudley Hayvanat Bahçesi, görüntülerdekinin büyük bir kedigil olduğunu teyit etmesine rağmen onun kendilerine ait olduğunu reddederek tesislerinde yaşayan tüm kedigillerin kafeste olduklarını açıkladı.

"ONU GÖRÜNCE TİTREMEYE BAŞLADIM"

Hayvanat bahçesinden sadece 7 km. uzakta yaşayan Dawn Paige isimi öğretmen asistanı, "Onu görünce hayatımın şokunu yaşadım. Titremeye başladım. Sokaktakti kutuları sağa sola taşıyanın çocuklar olduğunu düşünmüştüm, daha sonra görünce onun bir köpek olduğunu zannettim ancak bir kedi gibi hareket ettiğini fark edince neye uğradığımı şaşırdım" dedi.

53 yaşındaki kadın görüntüleri gösterdiği öğretmenlerin de kendisine katıldığını ve görüntülerdeki hayvanın bir aslan ya da leopar olduğunu düşündüklerini belirtip küçük köpeği için de endişelendiğini sözlerine ekledi.


YORUMLAR


Boş Arazide Oyun Oynayan Çocuklar, Toprağı Kazarken Bebek Cesedi Buldu Youtuber Enes Batur, Amcasına ve Eşine Hakaret Ettiği Videoyu Gelen Tepkiler Üzerine Yayından Kaldırdı

Son Dakika! Suudi Arabistan'dan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Olay Suudi Toprağında Meydana Geldi