Canım Kardeşim 24.bölüm / Harika Bir Deniz - Son Dakika

Canım Kardeşim 24.bölüm / Harika Bir Deniz

28.09.2016 23:53

Galip bey ailesini alıp deniz kıyısına eğlenmeye giderler.

Galip bey ailesini alıp deniz kıyısına eğlenmeye giderler. Çocuklar kumdan kaleler yaparlar. Mine denizde gördüğü her canlı için hayaller kurar. Balık olmak ister. Balık olamayacağını anlayınca hayalinde bir denizaltı yapıp suyun altında dolaşmaya başlar.

Denizden dönen kız kardeşler motosikletin devrilmesi sonucu hastanelik oldu Denizden dönen kız kardeşler motosikletin devrilmesi sonucu hastanelik oldu İş insanı Esat Ekremoğlu'nun kardeşi görkemli bir düğünle dünya evine girdi İş insanı Esat Ekremoğlu'nun kardeşi görkemli bir düğünle dünya evine girdi Kastamonu-Ankara kara yolunun bir bölümü, Karasu Çayı'nın su seviyesinin yükselmesi nedeniyle çöktü Kastamonu-Ankara kara yolunun bir bölümü, Karasu Çayı'nın su seviyesinin yükselmesi nedeniyle çöktü
Kaynak: DailyMotion.com

Son Dakika Güncel Canım Kardeşim 24.bölüm / Harika Bir Deniz - Son Dakika

Bu haber DailyMotion.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. DailyMotion.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı DailyMotion.com kurumudur.

Advertisement