Son Dakika Haberleri: Çapkınlıklarıyla Gündem Olan Eser Yenenler, Zirveden Dibi Gördü

Çapkınlıklarıyla Gündem Olan Eser Yenenler, Zirveden Dibi Gördü

6 gün önce

Çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen ve kendisi için "yuva yıkan kadın gibi oldum" diyen Eser Yenenler, kariyelerinin en zor günlerini yaşıyor.

Ünlü popçu  Murat Boz'la birlikte Candan kardeşlerle kaçamak yaparken yakalanan  Eser Yenenler, magazin gündemini çapkınlıklarıyla meşgul etmenin bedelini ağır ödedi.

ZİRVEDEN DİBİ GÖRDÜ

Murat Boz olayından sonra  Murat Dalkılıç ile  Merve Boluğur'un yuvasının yıkılmasına sebep olarak gösterilen  Eser Yenenler, deyim yerindeyse zirveden dibi gördü.

DARBE ÜSTÜNE DARBE

Önce Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile birlikte sunduğu '3 Adam' programı yayından kaldırılan  Eser Yenenler, ardından  Acun Ilıcalı ile yollarını ayırdı. Son olarak jüri üyeliği yaptığı ' Yetenek Sizsiniz' yarışmasında da üstü çizilen Yenenler'e yakın arkadaşları İbrahim ve Oğuzhan da çektikleri filmde yer vermediler.

Kaynak: Haberler.com


Sigortasız İşçi Çalıştırdığı İçin Başı Belaya Giren Murat Boz'dan Açıklama Geldi Asena Altay'a Gün Doğdu! Direk Dansı Artık Spor Sayılıyor
RTÜK'ten Hülya Avşar'ın "Erkek Aldatırsa Evlilik Yürür" Sözlerine Rekor Ceza Esra Erol Evlilik Formatından Vazgeçemiyor! Yine Düğün Yaptı