Son Dakika Haberleri: Çukur'un yeni fragmanı yayınlandı!

Çukur'un yeni fragmanı yayınlandı!

3 ay önce

Milyonları ekranlara kilitleyen Çukur dizisinin yeni fragmanı "Vartolu Sadettin babasını öldüren adamı bulacak!" başlığıyla Show TV'nin sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yayınlandı.

Yayınlandığı ilk günden bu yana milyonların beğenisini kazanan Çukur dizisi yeni sezonda da devam ediyor.

Çukur'un yeni fragmanı Show TV'nin sosyal medya hesabı Twitter üzerinden "Vartolu Sadettin babasını öldüren adamı bulacak!"#ÇukurS3 yeni fragmanı yayında! #çukur yeni sezonuyla Pazartesi akşamı Show TV'de başlıyor!" notuyla paylaşıldı.

16 EYLÜL PAZARTESİ GÜNÜ EKRANLARDA OLACAK

Çukur yeni bölümde İdris Koçovalı'nın ölümü tüm aileyi sarsıyor. Yamaç'ın akli dengesi bozuluyor. Cumali cinnet getiriyor. Çukur yeni bölümüyle 16 Eylül Pazartesi günü ekranlarda olacak.

ÇUKUR'UN 2. SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Koçovalılar arka arkaya yaşadıkları acı kayıpların ardından Akın Koçovalı'nın hapishaneden çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşayacak. Ancak Akın'ın aileye gelişi beraberinde pek çok soru işaretini de yaratacak. Azer ve Timsah'la işbirliği yapan Yücel, Koçovalıları yok etmek için elinden geleni yaparken Yamaç, sürpriz planıyla Yücel'e karşı bir adım önde olacak. Çukur'un, İstanbul'un her bir köşesine yayılacağı bölümde görülen yeni bir siyah zarf ise tansiyonu yükseltecek. Bölümün finalinde yaşanan sürpriz gelişmeler 'Çukur'u, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yepyeni bir döneme sürükleyecek. Geçtiğimiz sezon finalinde herkesin terk etmek zorunda kaldığı Çukur'da bu sefer kimlerin kalacağı, kimlerin gideceği ise büyük merak uyandıracak.

Çukur'un yeni fragmanı yayınlandı!
Haber Yayın Tarihi: 13.09.2019 08:39 

YORUMLAR


Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi
Volkswagen, ertelediği Manisa fabrikası için kesin kararı yıl sonunda verecek Başörtülü hamile kadına çirkin saldırı! Darp edilen kadın hastaneye kaldırıldı