Son Dakika Haberleri: Danla Bilic'ten İlginç Açıklama: K.ş.rlık Yaptım

Danla Bilic'ten İlginç Açıklama: K.ş.rlık Yaptım

3 ay önce

Sosyal medya hesabından yayınladığı makyaj videolarıyla milyonlarca kişi tarafından takip edilen Danla Bilic, nasıl ünlü olduğunu ilginç sözlerle açıkladı. Bilic, "K.ş.rlık yaptım." dedi.

Bir milyonun üzerinde takipçisi olan YouTuber Danla Bilic, Kerimcan Durmaz ile birlikte sunduğu 'Şey Dermişim' isimli YouTube programında ilginç itiraflarda bulundu.

FUTBOLCULAR MESAJ ATMIŞTI

Instagram hesabından Alper Potuk, Yusuf Erdoğan, Emre Çolak gibi yıldız futbolculara attığı mesajlarla olay yaratan Danla Bilic, ünlü olma hikayesini şu sözlerle anlattı: "Futbolcu meselem var herkesin bildiği. Şimdi bana kızacaklar ama k.ş.rlık yaptım. Birilerinin özel mesajlarını ifşa ettim. Ünlü olmadım o zaman ama ilk adımı öyle duyurdum. 50 bin 60 bin takipçi geldi bana ve sonra YouTube kanalı açtım."

NE OLMUŞTU?

Instagram hesabından Alper Potuk, Yusuf Erdoğan, Emre Çolak gibi yıldız futbolcularla iletişime geçerek futbolculara mesajlar yollayan Danla Bilic, futbolcuların telefon numaralarını isteyerek mesajlaşmalarını sosyal medyada paylaşmıştı.

Kerimcan Durmaz, Yakın Arkadaşı Danla Bilic'e 36 Bin TL'lik Bileklik Hediye Etti

Danla Bilic, Paylaşımıyla 'Falling Stars' Akımına Dahil Oldu

Aşkım Kapışmak'ın Danla Bilic İçin Açtığı Dava, Mahkeme Tarafından Reddedildi
Kışladaki Gıda Zehirlenmesiyle İlgili Çarpıcı İfadeler: 11 Ayda 15 Kilo Kaybettim Suriyeliler, Bursa'da 400'ü Aşkın Fabrika Kurdu

Bomba İddia: İşinden Olan Sabri, Eşinden de Oldu