Son Dakika Haberleri: David Luiz ile Edinson Cavani, Paris'e Dönmek İstemiyor

David Luiz ile Edinson Cavani, Paris'e Dönmek İstemiyor

5 yıl önce

David Luiz ile Edinson Cavani, Paris'teki terörist saldırıların ardından Fransa'ya dönmek istemediklerini açıkladılar.

David Luiz ile Edinson Cavani, Paris'e Dönmek İstemiyor, System.String[]

Paris Saint Germain'in (PSG) Güney Amerikalı oyuncuları Edinson Cavani ile David Luiz, 129 kişinin yaşamını yitirdiği Paris saldırıları ardından Fransa'ya dönmek istemediğini açıkladı.

"BANA KALSA GİTMEK İSTEMEZDİM"

Milli Takım kadrosunda oldukları için Fransa'da olmayan ikiliden Luiz saldırılarla ilgili RMC radyosuna düşüncelerini anlatırken, "Kız arkadaşım, ailem ve arkadaşlarım Paris'teler. Çok üzgün ve korkmuş durumdalar. Oraya gittiğim zaman ne yapacağımı bilmiyorum. Benim işim; ancak bana kalsaydı gitmek istemezdim" diye konuştu.

"PARİS'E DÖNMEK İSTEMİYORUM"

Edinson Cavani'nin de Paris'e dönmek istemediğini açıklarken, golcü ismin bu sözlerini Uruguay Milli Takımı'ndan takım arkadaşı Alvaro Gonzalez duyurdu. Gonzalez, Cavani'nin "Paris saldırıları hayat ve futbol için berbat, oraya dönmek istemiyorum" dediğini aktardı.

DI MARIA: BU OLAYLARIN SONLANMASINI İSTİYORUM

Sezon başında Mancehser United'dan Paris Saint Germain'e transfer olan Angel Di Maria ise olayları değerlendirirken, "Bir çok masum insanın ölümüne neden olan bu tür olayların tamamen sonlanmasını istiyorum" demekle yetindi.

Haber Yayın Tarihi: 16.11.2015 08:31 

YORUMLAR


Asılsız haberler nüfus müdürlüğü çalışanlarını isyan ettirdi
Genç polis, "Vuramazsın, sıkamazsın" diyen eşi tarafından öldürüldü Türk-İş'ten asgari ücret açıklaması: 2 bin 578 lira altında bize gelmeyin