Son Dakika Haberleri: Dedesinin Küllerinden Kurabiye Yaparak Arkadaşlarına Yedirdi

Dedesinin Küllerinden Kurabiye Yaparak Arkadaşlarına Yedirdi

4 ay önce

ABD'nin Sacramento kenti yakınlarındaki lisede bir kız öğrenci, öldükten sonra yakılan dedesinin küllerini kullanarak yaptığı kurabiyeleri sınıf arkadaşlarına yedirdi.

ölmüş dedesinin külleriyle hazırladığı kurabiyeleri sınıf arkadaşlarına yedirdi.

Sacramento kenti yakınlarındaki lisede bir kız öğrenci, ölmüş dedesinin külleriyle hazırladığı kurabiyeleri sınıf arkadaşlarına yedirdi.

"ÖZEL MALZEMELİ KURABİYEMDEN YER MİSİN?"

BFM TV'nin aktardığına göre, Kurabiyeyi tadan öğrencilerden Andy Knox, sınıf arkadaşının kendisine "Özel malzemeli kurabiyemden yer misin" diye sorduğunu kendisinin ise içinde 'esrar' olduğunu düşünerek kabul ettiğini söyledi. Knox, kurabiyeyi ısırdıktan sonra içinde farklı bir şey olduğunu anladığını, daha sonra kurabiyeyi hazırlayan arkadaşının gülerek içinde dedesinin küllerini olduğunu söylediğini ifade etti.

Knox, "Çocukken kum yediyseniz bilirsiniz, ağzınızda çıtırdar. Kurabiyede de öyle bir çıtırdama vardı" dedi.

ÖĞRENCİNİN HERHANGİ BİR SUÇLAMAYLA KARŞI KARŞIYA KALMASI DÜŞÜK BİR İHTİMAL

Öte yandan, Euronews'ün aktardığına göre polis memuru Paul Doroshov, soruşturma sonrasında kurabiyelerin insan külünden yapıldığına dair kanıt bulduklarını, ancak öğrencinin herhangi bir suçlamayla karşı karşıya kalmasının düşük bir ihtimal olduğunu söyledi. Yapılanın, bir sağlık riski yaşanmadığı için suç teşkil etmediğini düşünen polis yetkilileri, sorunun çözülmesini okul idaresine bıraktıklarını belirtti.

Okul müdürü Tyler Millsap ise öğrenci velilerine gönderdiği bir maille durumu en 'saygılı ve haysiyetli' şekilde ele aldıklarını, öğrencinin pişman olduğunu ve problemin artık 'aile içinde' çözülmesi gerektiğini söyledi.
Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu

AK Parti'den Aday Gösterilmeyen Belediye Başkanı, 3 Bin Kişi ile Birlikte CHP'ye Geçti