Doctor Who'nun Karanlık Yüzü - Son Dakika

Doctor Who'nun Karanlık Yüzü

15.07.2014 17:50

Yeni Doctor Who fragmanı kahramanın daha karanlık bir yüzünü açığa çıkarıyor.

Yeni Doctor Who fragmanı kahramanın daha karanlık bir yüzünü açığa çıkarıyor.

Doctor Who'nun 8. Sezonu için ilk uzun metrajlı fragman yayınlandı. Dinazorlar, siber adamlar, Dalekler fragmanda göz dolduruyor.

Dizinin hayranları için bu sezon çok heyecanlı geçecek. Çünkü Doctor Who'yu sadece düşmanlara karşı değil kendisine karşı da savaşırken bulacağız.

Zaman Lordu ve yoldaşı Clara'yı bu sezonda macera ve karanlık güçler bekliyor. Dizinin 8. Sezon'un ilk bölümü "Deep Breath" adıyla 23 Ağustos'ta Amerikan ve İngiliz kanallarında gösterilecek. Doctor rolünde  Peter Capaldi ve kendinden emin yol arkadaşı Clara olarak da karşımıza Jenna Coleman çıkacak.

Bu fragmanda uzay savaşlarının, uzaylıların, yeniden dizayn edilmiş siber adamların, hatta bir Tyrannosaurus Rex ve bir de atlı bir kovalamaca sahnesinin ipuçlarını görüyoruz.

YORUMLAR
500
Kaynak: SilikonVadisi.tv

Son Dakika Teknoloji Doctor Who'nun Karanlık Yüzü - Son Dakika

Bu haber SilikonVadisi.tv tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. SilikonVadisi.tv tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı SilikonVadisi.tv kurumudur.

Advertisement