Son Dakika Haberleri: Doğu Demirkol, SİYAD'da Kırdı Geçirdi

Doğu Demirkol, SİYAD'da Kırdı Geçirdi

2 ay önce

Doğu Demirkol, 'En İyi Erkek Oyuncu' dalında ödül kazandığı SİYAD Ödülleri'nde salonu dolduranlara kısa süreli yaptığı stand up ile kahkaha attırdı.

Doğu Demirkol, SİYAD'da Kırdı Geçirdi, System.String[]

Doğu Demirkol, 51'inci SİYAD Ödülleri'nde ilk sinema filmi Nuri Bilge Ceylan'ın 'Ahlat Ağacı'ndaki 'Sinan' rolüyle 'En İyi Erkek Oyuncu' dalında ödül kazandı. Demirkol, ödülünü alırken yaptığı konuşmadaki esprileriyle salonu dolduranlar kahkaha attırdı. Doğu Demirkol'un konuşmasında "Hocama çok teşekkür ediyorum, sağ olsun. Kendi çapında stand up yapan birine güvenip de böyle ağır bir rolü teslim etmek her baba yiğidin harcı değil. Belki de şov olsun diye yapıyor bunu. Diğer yönetmenlere 'Bak oyuncu olmayan adamı aldım, gene öttürdüm' diyor olabilir. 'Öttürdüm' demiyordur da o anlama gelen bir şey diyordur. Çok mutluyum, müteşekkirim bu ödül için. Umarım ömrüm boyunca, kendi projelerimle de senaryo dalında, yönetmen dalında farklı kulvarlarda da SİYAD'a aday olacak işlerle anılabilirim. Çok teşekkürler, sağ olun. İyi akşamlar, iyi eğlenceler" dedi.

Haber Yayın Tarihi : 04.03.2019 06:36 Kaynak: BültenlerGece Attığı Ağı Sabah Kontrol Edince Gözlerine İnanamadı Fatih Portakal, Montaj Mazbatayla Ekrem İmamoğlu Haberini Sundu "İntiharı Aklımdan Çıkaramıyorum" Notu Bırakan Üniversite Öğrencisi, 9'uncu Kattan Atladı