Son Dakika Haberleri: Hakkari'de Bir Düğünde, Takı Takacak Davetlilere Kolaylık Olması İçin POS Cihazı Kullanıldı

Hakkari'de Bir Düğünde, Takı Takacak Davetlilere Kolaylık Olması İçin POS Cihazı Kullanıldı

8 ay önce

Hakkari'de geçen hafta yapılan bir düğünde damat ve geline takı takacak davetlilere kolaylık olması için POS cihazı ile çekim yapıldı. Takı takanlara taksitli çekimler yapıldığını söyleyen damat, "Bize takı takacak olan davetliler şifrelerini giriyor, miktarı kendimiz belirliyoruz" dedi.

Hakkari'de geçen hafta yapılan bir düğünde damat ve geline takı takacak davetlilere kolaylık olması için POS cihazı ile çekim yapıldı. Takı takanlara taksitli çekimler yapıldığını söyleyen damat, " Bize takı takacak olan davetliler şifrelerini giriyor, miktarı kendimiz belirliyoruz" dedi.

2 GÜN 2 GECE SÜREN DÜĞÜN İLE DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Hakkari'de turizm sektöründe çalışan Kadir Yördem (27) ile Canen Öner (27) için Aşağı Merzan Mahallesi'ndeki bir okulun bahçesinde iki gün iki gece süren düğün ile dünyaevine girdi.

PARA SIKINTISI OLMAMASI İÇİN POS CİHAZI GETİRİLDİ

Düğünde, davetlilerde para sıkıntısı olmaması için POS cihazı da düğün alanına getirildi. AK Parti İl Başkanı Emrullah Gür ve çok sayıda kişinin katıldığı düğünde kimi davetliler damada para takerken, nakit parası olmayanlar da kredi kartı ile damadın yanındaki POS cihazından yararlandı.

"BİZE TAKI TAKACAK DAVETLİLER ŞİFRELERİNİ GİRİYOR, MİKTARI KENDİMİZ BELİRLİYORUZ"

Damat Yördem, düğünün yapılacağı mahallenin bankaların ATM'lerine uzak olduğu için böyle bir yönteme başvurduklarını belirterek, "Düğün yaptığımız yer merkezdeki ATM'lere uzak olduğu için kredi kartlı uygulamasını başlattık. Burada takı takanlara taksitli çekimler de yapabiliyoruz. Bize takı takacak olan davetliler şifrelerini giriyor, miktarı kendimiz belirliyoruz" dedi.

Haber Yayın Tarihi : 24.09.2018 02:13 Kaynak: DHA27 Yıl Komada Kalan Kadın Uyandı! İşte Söylediği İlk Söz Rol Gereği Cinsel Saldırıya Uğrayan Oyuncu Kübra Kılınçkaya'dan Açıklama: Rüyalarıma Girdi Gözü Dönmüş Sapık, Metrobüste Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkardı