Son Dakika Haberleri: Feyza Deniz ve Özcan Deniz'den, 7 Ay Sonra Romantik Paylaşım!

Feyza Deniz ve Özcan Deniz'den, 7 Ay Sonra Romantik Paylaşım!

27 gün önce

Özcan Deniz, sevgilisi Feyza Aktan ile '8 Mart Kadınlar Günü'nde evlenmişti. Geçen aylarda oğulları Kuzey'i kucağına alan mutlu çiftten, aşk dolu bir paylaşım geldi.

Özcan Deniz, 7.5 aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan ile '8 Mart Kadınlar Günü'nde evlenmişti. Geçen aylarda oğulları Kuzey'i kucağına alan mutlu çiftten, aşk dolu bir paylaşım geldi. Feyza Deniz, 7 ay sonra eşi Özcan Deniz ile fotoğrafını sosyal medya hesabından kalp emojisiyle yayınladı.

KADINLAR GÜNÜNDE EVLENMİŞLERDİ

Özcan Deniz, 7.5 aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan ile '8 Mart Kadınlar Günü'nde villasında evlenmişti. Çiftin nisan ayında Kuzey adını verdikleri bir erkek bebeği olmuştu. Feyza Deniz, 4 aylık olan oğlunun fotoğrafını "Kuzey'im" notu ile Instagram'da paylaşmıştı. Çiftten bu kez aşk dolu bir paylaşım geldi. Feyza Deniz, 7 ay sonra eşi Özcan Deniz ile birlikte çekildiği bu fotoğrafı kalp emojisiyle paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa çok sayıda da yorum yapıldı.


YORUMLAR


Lisede Skandal! Kadın Öğretmen, 2 Öğrencisini Evine Götürüp Birlikte Oldu Ölen Annesinin Başında Ağlayan Yavru Maymunun Görüntüleri, Yürek Burktu

24 Haziran'da Milyonlarca Suriyeli Oy Kullandığı İddialarına Soylu'dan Yanıt: 22 Bini Kullandı