Son Dakika Haberleri: Gazeteci Tayyar Işıksaçan'dan Olay itiraf: Tweeti Berkay Şahin'le Attık

Gazeteci Tayyar Işıksaçan'dan Olay itiraf: Tweeti Berkay Şahin'le Attık

29 gün önce

Gazeteci Tayyar Işıksaçan, katıldığı doğum gününde Berkay Şahin ve Ece Erken'in samimi görüntüleri için müstehcen bir tweet attı. Işıksaçan, telefonla bağlandığı programda gündeme bomba gibi düşen tweeti Berkay'la birlikte yazdıklarını söyledi.

Gazeteci Tayyar Işıksaçan, katıldığı doğum gününde şarkıcı Berkay Şahin ve sunucu Ece Erken'i sarmaş dolaş gördüğü anda Twitter hesabından "Utanmasa h..vet olacaklar" dedi. Bugün Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Işıksaçan, söz konusu tweeti Berkay'la birlikte attıklarını söyledi.

"TWEETİ BERKAY'LA EĞLENMEK İÇİN ATTIK"

Ece Erken ve Berkay Şahin'in samimi hallerini tweet atarak duyuran gazeteci Tayyar Işıksaçan, 2. Sayfa'ya telefonla bağlanarak şöyle konuştu: "Mesajı atan benim zaten. Olay sonrasında tatsız bir yere geldiği ben kaldırdım. Biz o mesajı Berkay'la birlikte eğlenmek için attık. Onları gördüğümde 'sizin bu halinizi gören dedikodu çıkarır' diye ben dedim zaten. Berkay'ın kırgınlığı falan yok dün yüz kere konuştuk. Popüler insanlar böyle ortamda çok dikkatli olmalı."

ATTIĞI TWEET OLAY YARATTI

Katıldığı doğum gününde Ece Erken ve Berkay Şahin'i samimi şekilde konuşurken gören Işıksaçan, "Büyük kepazelik devam ediyor sunucu E ve şarkıcı B utanmasalar mekanda h..vet olacak" diye tweet attı. Görüntülerin ortaya çıkmasıyla olay büyüyünce Işıksaçan, attığı tweeti sildi.

Samimi Görüntüleri Ortaya Çıkan Berkay Şahin ve Ece Erken'den İlk Açıklama

Şarkıcı Berkay Şahin ve Ece Erken'in Sarmaş Dolaş Görüntüleri Ortaya Çıktı


YORUMLAR


Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Otelde Odasına Gizli Kamera Koyup Cinsel İlişki Görüntülerini Canlı Yayınladılar Sinan Akçıl'ın Eşi Burcu Kıratlı'dan Tesettürlü Fotoğraf!