Son Dakika Haberleri: Geçtiğimiz sene evlenen Bensu Soral ve Hakan Baş'ın evliliğinde kriz çıktı

Geçtiğimiz sene evlenen Bensu Soral ve Hakan Baş'ın evliliğinde kriz çıktı

8 gün önce

Geçtiğimiz sene nikah masasına oturan Bensu Soral ve Hakan Baş'ın evliliklerinde ilk kriz yaşandı. Çiftin geçtiğimiz günlerde evinde ciddi bir tartışma yaşadığı için gergin günler yaşadığı konuşuluyor.

2015 yılında aşk yaşamaya başlayan ve geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan Bensu Soral ve Hakan Baş'ın evliliklerinde kriz olduğu, çiftin geçtiğimiz günlerde ciddi bir tartışma yaşadığı iddia edildi.

GERGİN GÜNLER GEÇİRİYORLAR

İddiaya göre daha önce kıskançlık nedeniyle birkaç kez tartışan çiftin evinde bir süre önce öncekilerden daha ciddi bir tartışma yaşandı. Bensu Soral ile Hakan Baş'ın o yüzden gergin günler geçirdiği konuşuluyor.

EŞİNDEN BAHSETMEMİŞTİ

Tartışma haberlerinin yanı sıra Bensu Soral ve Hakan Baş'ın uzun zamandır sosyal medya hesaplarından fotoğraf paylaşmamaları da dikkat çekti. Soral'ın geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda eşinden hiç bahsetmemesi ve üzgün olduğu günlerde resim çizdiğini söylemesi de kafaları karıştırdı.

Geçtiğimiz sene evlenen Bensu Soral ve Hakan Baş'ın evliliğinde kriz çıktı
Haber Yayın Tarihi: 11.07.2019 11:52 

YORUMLAR (2)


Devlet, muhtaç asker ailelerine 2 ayda bir 550 lira destek veriyor Sahte aileden akılalmaz vurgun! "Dünya evine gireceğiz" deyip 2 milyon TL dolandırdılar Mayolu görüntülenen oyuncu Eda Ece, kilolu çıktığını söyleyerek isyan etti Oyuncu Nesrin Cavadzade'den çocuk açıklaması: 7 tane isterim