Gökhan Çıra, "İnşallah Selin Ciğerci ölür" yorumunu görünce çıldırdı - Son Dakika

Gökhan Çıra, "İnşallah Selin Ciğerci ölür" yorumunu görünce çıldırdı

01.06.2019 10:56

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile nişanlı olan futbolcu Gökhan Çıra, bir takipçisinin "İnşallah Selin Ciğerci ölür" yorumu üzerine çileden çıktı.

Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan ve mesleki hayatına DJ olarak devam eden Selin Ciğerci, geçtiğimiz aylarda futbolcu Gökhan Çıra ile nişanlanmıştı.

YORUMU HERKESİ ŞAŞIRTTI

Mutlu bir birliktelik yaşayan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra sosyal medyanın da en çok konuştuğu çiftler arasında. Özel hayatlarını takipçileriyle paylaşmaktan kaçınmayan ikiliye, bir çok kullanıcı olumlu yorum yaparken, bir takipçiden Gökhan Çıra'yı şoke eden bir yorum geldi.

"İNŞALLAH SELİN CİĞERCİ ÖLÜR"

Sosyal medya kullanıcısı, "İnşallah Selin Ciğerci geçirdiği ameliyatlardan ölür o zaman sen benim olursun" yorumu üzerine sinirlendi. Kullanıcıya çoğu takipçi tepki gösterirken Gökhan Çıra da "Senin nasılkalbin var ya Allah aşkına" yorumuyla karşılık verdi.

Gökhan Çıra, İnşallah Selin Ciğerci ölür yorumunu görünce çıldırdı

Son Dakika Magazin Gökhan Çıra, 'İnşallah Selin Ciğerci ölür' yorumunu görünce çıldırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ailesiyle tartışıp denize atlayan genç hayatını kaybetti Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Fransa'dan sonra İngiltere ve Avusturya'da da sokağa çıkma yasağı ilan edildi Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı
20:42