Son Dakika Haberleri: GÜRİŞ, 2018 Türkiye Satranç Şampiyonası'nın Ana Sponsoru Oldu

GÜRİŞ, 2018 Türkiye Satranç Şampiyonası'nın Ana Sponsoru Oldu

3 ay önce

GÜRİŞ yönetimi, çocukların kişisel gelişimine büyük katkılar sağlayan Türkiye Satranç Federasyonu'na destek olmaktan çok mutlu olduklarını belirtti.

GÜRİŞ, 2018 Türkiye Satranç Şampiyonası'nın Ana Sponsoru Oldu, System.String[]

GÜRİŞ Holding, 26 Ekim – 06 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek 2018 Türkiye Satranç Şampiyonası'nın hem ana sponsorluğunu hem de Antalya Kemer bölgesindeki beş yıldızlı oteli Mirage Park Resort ile de Türkiye Satranç Şampiyonası'nın konaklama sponsorluğunu üstlendi.

Satranç sporuna olan katkılarını büyüterek yeni adımlar atan GÜRİŞ, Antalya Kemer bölgesinde bulunan beş yıldızlı oteli Mirage Park Resort ile de Türkiye Satranç Şampiyonası'nın konaklama sponsorluğunu da üstlendi. Mirage Park, şampiyonanın yarışmacılarını, hakem ve antrenörlerini 1 hafta boyunca misafir edecek. 2018 Türkiye Satranç Şampiyonası'nda ; geçen senenin Türkiye Şampiyonu, Türkiye Kadınlar Şampiyonu, Türkiye Gençler Şampiyonu, En yüksek Elo puanına sahip üç sporcu ve Türkiye Kupası'ndan gelen ilk 6 sporcu olmak üzere toplam 12 sporcu yarışacak.

Türkiye Satranç Federasyonu'nun, 23 dünya şampiyonluğu, 62 Avrupa şampiyonluğu, 56 Avrupa ikinciliği ve 51 Avrupa üçüncülüğü elde etti, uluslararası turnuvalarda kazanılan madalya sayısı ise 431 oldu. Türkiye'de lisanslı sporcu sayısı yaklaşık 860 bine, satranç antrenörü sayısı yaklaşık 86 bine, satranç kulüplerinin sayısı ise 2016'ya ulaşmıştır
İntihar Etmek İçin Çatıya Çıkan Kişi, 109 Suçtan Aranıyormuş 15 Yaşındaki Çocuk, Annesinin Alkışları Eşliğinde 14. Kattan Aşağı Atladı

Son Dakika! CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş Oldu