Hadise'nin 'Küçük Bir Yol' adlı şarkısı YouTube'u salladı - Son Dakika

Hadise'nin 'Küçük Bir Yol' adlı şarkısı YouTube'u salladı

05.09.2020 12:54
Hadise'nin 'Küçük Bir Yol' adlı şarkısı YouTube'u salladı, System.String[]

Hadise, 3 Eylül'de yayınlanan yeni şarkısı 'Küçük Bir Yol' ile Youtube trend videolar listesinde 1 numaraya yerleşti

Kendi sosyal medya hesabında bir görselle zaferini paylaşan Hadise'nin video klibi 2 günde 3,5 milyon kişi tarafından izlendi

3 EYLÜL'DE GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Hadise, uzun süredir üzerinde çalıştığı, üç şarkıdan oluşan EP'sinin merakla beklenen ilk teklisi 'KÜÇÜK BİR YOL'u Pasaj Müzik etiketiyle 3 Eylül Perşembe tüm dijital platformlarda yayımladı.

SINIRLARI ZORLUYOR

Hadise, alışkın olduğumuzdan çok farklı olarak, şarkı sözlerinin hassas unsurlarını dokunaklı yaylılar, gitarlar ve daha fazlasıyla dolu muhteşem aranjmanla harmanlayarak müziğindeki sınırları zorluyor.

KAYITLARI ABD'DE YAPILDI

Kayıtları Los Angeles'ta yapılan şarkının müzik ve düzenlemesi Devrim Karaoğlu'na, sözleri Mete Özgencil ve Devrim Karaoğlu'na ait. Şarkının mix'ini Will Brierre, mastering'ini birçok önemli projede imzası bulunan Howie Weinberg ve Will Borza tarafından yapıldı.

Hadise'nin 'Küçük Bir Yol' adlı şarkısı YouTube'u salladı

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Hadise'nin 'Küçük Bir Yol' adlı şarkısı YouTube'u salladı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Arsenal'li Mesut Özil'in adı ABD ekibi DC United ile anılıyor Son Dakika: Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Aracın arkasına asılan çocukların oyunu yürekleri ağza getirdi Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret