Son Dakika Haberleri: Halkapınar 'Zorunlu Hizmet Bölgesi' Kapsamına Alındı

Halkapınar 'Zorunlu Hizmet Bölgesi' Kapsamına Alındı

9 gün önce

Halkapınar'da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okul ve kurumlarda görev yapan öğretmenler, zorunlu hizmet görevlerini de yapmış sayılacak.

Halkapınar 'Zorunlu Hizmet Bölgesi' Kapsamına Alındı, System.String[]
Halkapınar'da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okul ve kurumlarda görev yapan öğretmenler, zorunlu hizmet görevlerini de yapmış sayılacak.

Halkapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Saffet Çağlar, yaptığı yazılı açıklamada, Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün yayımladığı 'Tebliğler Dergisi' aralık sayısında, Halkapınar ilçesindeki tüm okulların zorunlu hizmet bölgesi kapsamına alındığı bildirdi.

Düzenlemenin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün teklifi üzerine gerçekleştiğini vurgulayan Çağlar, "Halkapınar'da tüm okul ve kurumlarımız zorunlu hizmet bölgesi kapsamına alındı. Bu karar kapsamında ilçemizde görev yapan öğretmenler aynı zamanda zorunlu hizmet görevlerini de tamamlamış olacaklar. İlçemiz adına sevindirici bu kararın öğretmenlerimize, ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.20 Bin Sözleşmeli Öğretmen İçin Mülakat Sonuçları Açıklandı Üç Çocuk Oyun İçin Girdikleri Derin Dondurucuda Havasızlıktan Öldü

Usta Sanatçı Müşerref Akay, Katıldığı Programda Hangi Siyasi Partiyi Desteklediğini Açıkladı Son Dakika! Galatasaray, Ozan Kabak'ı 12 Milyon Euroya Stuttgart'a Sattı