10 gün önce evlenen doktor çift arasında bilezik kavgasında kan aktı: 4 yaralı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
10 gün önce evlenen doktor çift arasında bilezik kavgasında kan aktı: 4 yaralı

10 gün önce evlenen doktor çift arasında bilezik kavgasında kan aktı: 4 yaralı

26.09.2021 09:49

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde 10 gün önce evlenen doktor çift arasında 4 bilezik sebebiyle kavga çıktı. Kavgaya ailelerin de dahil olmasıyla gelinin babası damadını, dünürlerini ve damadın kız kardeşini silahla yaraladı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken şüpheli ise gözaltına alındı.

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde, yaklaşık 10 gün önce dünya evine girdiği öğrenilen B.K. ve Ü.Y.K. adlı doktor çift, 4 altın bilezik yüzünden tartıştı. Bileziklerin kimde kalacağı konusundaki tartışmanın büyümesi üzerine evde bulunan karı kocanın akrabaları da tartışmaya karıştı.

DAMADINI, DÜNÜRLERİNİ VE GÖRÜMCEYİ VURDU

Enis Yıldırım'ın haberine göre bir süre sonra tartışma büyüdü ve kavgaya dönüştü. Bu sırada Kastamonu'dan geldiği belirlenen gelinin babası emekli astsubay B.B. silahını çekerek damadı Ü.Y.K., dünürü H.K., dürünün eşi M.K. ve damadın kız kardeşi E.K.'ya ateş etti.

B.B.'nin silahından çıkan kurşunlarla yaralanan 4 kişi ambulanslarla Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'ne sevk edildi. Silahlı saldırı gerçekleştiren emekli astsubay B.B. ise cinayet masası ekipleri tarafından gözaltına alındı. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

YORUMLAR (4)
  • Serhat ÖZTÜRK: Tamda ben sana doktor olamazsın, subay, astsubay olamazsın demedim, adam olamazsın dedim lafı cuk oturmuş. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Muhammet çelik: Karadenizdeki silahlar toplanmalı Cevap Yaz 41 8 Yayından Kaldır
  • ali Gültekin: Okumuş tahsilli örnek alacağımız doktor çift de bunu yaparsa. Diğerlerine pek şaşırmamak lazım Cevap Yaz 99 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 3. Sayfa 10 gün önce evlenen doktor çift arasında bilezik kavgasında kan aktı: 4 yaralı - Son Dakika


Advertisement