Hiç Şeffaf Kola Gördünüz mü? | Kore Japonya Atıştırmalıkları - Son Dakika

Hiç Şeffaf Kola Gördünüz mü? | Kore Japonya Atıştırmalıkları

08.09.2018 12:10

Bu videoda artık yenilebilecek şeylerin en acayiplerini denemiş olduk. Şeffaf kola, clear coca cola, ipekböceği turşusu, bebek kurt hamsi ve daha birçok acayip yiyeceği içeceği denedik.

Bu videoda artık yenilebilecek şeylerin en acayiplerini denemiş olduk. Şeffaf kola, clear coca cola, ipekböceği turşusu, bebek kurt hamsi ve daha birçok acayip yiyeceği içeceği denedik. Böcek yemek derken her şey de böcek değildi tabi. Bu videoyu hazırlamamda bana yardımcı olan ve tüm bunları bana sürpriz yaparak getiren Ali Ertuğrul 'a çok teşekkürler. Onun kanalını da aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

Hiç Şeffaf Kola Gördünüz mü? | Kore Japonya Atıştırmalıkları

- Kaynak: Youtube

Son Dakika Genel Hiç Şeffaf Kola Gördünüz mü? | Kore Japonya Atıştırmalıkları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Derya Uluğ'un Aykut Kocaman için "Malum teknik direktör" demesi, sosyal medyada tepki çekti Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti Azerbaycan ordusu Ermenistan askerlerinin bıraktığı tank ve mühimmatları ele geçirdi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan 'İstanbul' uyarısı: Çok acil kademeli mesaiye geçilmeli Minik Leyla'nın ölümündeki kan donduran detaylar gerekçeli kararla ortaya çıktı Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi