SON DAKİKA GENEL HABERLERİ

Son Dakika Genel Haberleri

 • 23 Kasım 2017 12:06 Deprem Anı Kameraya Yansıdı Deprem Anı Kameraya Yansıdı Deprem anı kameraya yansıdı 5.0 büyüklüğündeki depremin ardından 40'a yakın artçı sarsıntı kaydedildiMUĞLA - Muğla'nın Ula ilçesinde meydana gelen 5.0 büyüklüğündeki depremin ardından sabah saatlerine kadar 40'a yakın artçı sarsıntı kaydedildi.
 • 23 Kasım 2017 11:48 Her Şey Van'dan Gelen O Fotoğraflarla Değişti Her Şey Van'dan Gelen O Fotoğraflarla Değişti Her şey Van'dan gelen o fotoğraflarla değişti Soğukta giyecek montları olmayan Vanlı öğrencilerin fotoğrafını gören Bursalı gençler yardım için birbirleriyle yarıştıBURSA - Van'nın Çatak ilçesinin Sırmalı köyünde soğukta giyecek montları bile olmayan çocukların fotoğrafını gören Bursalı...
 • 23 Kasım 2017 11:37 Herkes Hayallerini Onlarla Paylaşıyor- Milli Piyango Bilet Bayileri Yılbaşı Bilet Satışlarına... Herkes Hayallerini Onlarla Paylaşıyor- Milli Piyango Bilet Bayileri Yılbaşı Bilet Satışlarına... - Herkes hayallerini onlarla paylaşıyor Milli Piyango bilet bayileri yılbaşı bilet satışlarına hazırlanıyor Milli Piyangocu Osman Çileli: "Vatandaşlar borca harca girip bir ya da birkaç tane bilet alıyorlar" Milli Piyangocu Erol Demirtaş: "Halkımızın bütün hayali, borcunu ödeyip ev sahibi...
 • 23 Kasım 2017 11:36 Bayburt'ta Yollar Buz Pistine Döndü... Kayan Araçlar Böyle Çarpıştı Bayburt'ta Yollar Buz Pistine Döndü... Kayan Araçlar Böyle Çarpıştı Bayburt'ta yollar buz pistine döndü.
 • 23 Kasım 2017 11:26 Suudi Arabistan'da Mahsur Kalan Türk İşçiden Suudi Arabistan'da Mahsur Kalan Türk İşçiden "Beni Türkiye'ye Götürün" Çağrısı Suudi Arabistan'da mahsur kalan Türk İşçiden "Beni Türkiye'ye götürün" çağrısı Çalışmak için gittiği Suudi Arabistan'da iki ay çalıştıktan sonra işten çıkarılan Suat Mutlu, pasaportu elinden alındığı için Türkiye'ye dönemediğini söyleyerek yardım istiyor Suat Mutlu, gönderdiği videoda,...
 • 23 Kasım 2017 11:22 Bu Kez Tilki Köpeği Kovaladı Bu Kez Tilki Köpeği Kovaladı - Bu kez tilki köpeği kovaladıELAZIĞ - Elazığ'da tilkinin köpeği kovalama görüntüsü bir çoban tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • 23 Kasım 2017 11:19 Her Öğrenciye 1 Yatak Düşecek Her Öğrenciye 1 Yatak Düşecek Her öğrenciye 1 yatak düşecek Adana Kamu Müteahhitleri Derneği Başkanı Karslıoğlu, devlet yurdu sayısının artırılması için çalışmaların hızlandırıldığını ve birkaç sene içerisinde KYK'ya başvuran her öğrenciye yurtlarda bir yatak düşeceğini söyledi PTT Evleri Mahallesi'nde, Türkiye Diyanet...
 • 23 Kasım 2017 11:16 Çocukların Uyku Düzeni İçin Belli Bir Rutin Şart Çocukların Uyku Düzeni İçin Belli Bir Rutin Şart" "Çocukların uyku düzeni için belli bir rutin şart" Çocukların uyku düzeni için çözüm; rutin oluşturmakİSTANBUL - Sosyal sorumluluk projesi kapsamında genç anne ve anne adaylarını uzmanlarla buluşturan "Anneler ile Geleceğe" projesi kapsamında konuşan Bebek Hemşiresi Esra Ertuğrul özellikle...
 • 23 Kasım 2017 11:12 Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Bağlı, Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Bağlı, "Deaş, PKK'nın Muhkem Terör Örgütü Olması İçin İşlev... Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Bağlı, "DEAŞ, PKK'nın muhkem terör örgütü olması için işlev gördü" "ABD terör örgütüne coğrafya kurmak adına DEAŞ'ı kurdu"NEVŞEHİR - Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.
 • 23 Kasım 2017 11:03 Ankaralı Un-Man Dünyayı Kaldırıyor Ankaralı Un-Man Dünyayı Kaldırıyor Ankaralı Un-Man dünyayı kaldırıyorANKARA - Ankara'da un fabrikasında çalışan 'Rambo' lakaplı Savaş Üçler, 350 kilo ağırlığındaki 7 un çuvalını birden sırtladı.
 • 23 Kasım 2017 10:50 Bakan Kurtulmuş, Sudan'da Türk Kültür Merkezi Açtı Bakan Kurtulmuş, Sudan'da Türk Kültür Merkezi Açtı Bakan Kurtulmuş, Sudan'da Türk Kültür Merkezi açtı Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş: "Türkiye son dönemlerde Afrika'ya yönelik olarak güzel bir açılım kampanyası yürütüyor.
 • 23 Kasım 2017 10:43 Ms Hastası Öğretmene Öğrencileri Sahip Çıktı Ms Hastası Öğretmene Öğrencileri Sahip Çıktı MS hastası öğretmene öğrencileri sahip çıktı Eşinin ve çocuğunun terk ettiği öğretmeni öğrencileri unutmadı En anlamlı 'Öğretmenler Günü' ziyareti Yüzlerce öğrenci yetiştiren öğretmenin dramı Sefa öğretmen: "Birçok kimse sakat, konuşamıyor, ama ben sizlerin varlığıyla hastalığa direniyorum"AĞRI...
 • 23 Kasım 2017 10:38 Öğretmenler 'Öğretmenler Günü'ne Özel Tiyatro Oyunu Sergiledi Öğretmenler 'Öğretmenler Günü'ne Özel Tiyatro Oyunu Sergiledi Öğretmenler 'Öğretmenler Günü'ne özel tiyatro oyunu sergiledi Öğretmenler tiyatro oyuncularını aratmadıNEVŞEHİR - Nevşehir'de özel bir okulda görev yapan öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla 7 ayda hazırlandıkları 'Pişti' adlı tiyatro oyunuyla kadın-erkek eşitliğini anlattı.
 • 23 Kasım 2017 10:33 Maaşlarını Alamayan Sağlık Çalışanları İş Bıraktı Maaşlarını Alamayan Sağlık Çalışanları İş Bıraktı Maaşlarını alamayan sağlık çalışanları iş bıraktı Adana'da 2 tıp merkezindeki yaklaşık 100 çalışan, 2.5 aydır maaşlarını alamadıklarını öne sürerek iş bırakma eylemi başlattıADANA - Adana'da sahipleri aynı olan 2 tıp merkezinde maaşlarını 2.
 • 23 Kasım 2017 10:25 Mukime Öğretmen 103 Yaşında Mukime Öğretmen 103 Yaşında Mukime öğretmen 103 yaşındaAMASYA - Amasya'nın Merzifon ilçesinde yaşayan 103 yaşındaki emekli öğretmen Mukime Furatoğlu, bir Öğretmenler Günü'nü daha kutlamanın mutluluğunu yaşıyor.
 • 23 Kasım 2017 09:57 Her Şey Van'dan Gelen O Fotoğraflarla Değişti Her Şey Van'dan Gelen O Fotoğraflarla Değişti Her şey Van'dan gelen o fotoğraflarla değişti Soğukta giyecek montları olmayan Vanlı öğrencilerin fotoğrafını gören Bursalı gençler yardım için birbirleriyle yarıştıBURSA - Van'nın Çatak ilçesinin Sırmalı köyünde soğukta giyecek montları bile olmayan çocukların fotoğrafını gören Bursalı...
 • 23 Kasım 2017 09:44 Ağrı'da Kar Yağışı Etkili Olmaya Başladı Ağrı'da Kar Yağışı Etkili Olmaya Başladı Ağrı'da kar yağışı etkili olmaya başladıAĞRI - Ağrı'da iki gündür aralıklarla devam eden yağmur, yerini soğuk hava ve kara bıraktı.
 • 23 Kasım 2017 09:19 Asırlık Çınar Huzurevinde Asırlık Çınar Huzurevinde Asırlık çınar huzurevinde 78 yıl öğretmenlik yapan 96 yaşındaki İsmail Hakkı Delice, ömrünün geri kalan kısmını huzurevinde geçiriyorSAMSUN - 78 yıl öğretmenlik yapan ve binlerce öğrenci okutan 96 yaşındaki emekli öğretmen İsmail Hakkı Delice, ömrünün geri kalan kısmını huzurevinde geçiriyor.
 • 23 Kasım 2017 09:06 Yapımı Süren 3. Havalimanının Son Hali Uçaktan Görüntülendi Yapımı Süren 3. Havalimanının Son Hali Uçaktan Görüntülendi Yapımı süren 3. havalimanının son hali uçaktan görüntülendiİSTANBUL - Türkiye'nin en önemli projelerinden olan 3. havalimanının uçaktan çekilen görüntüler ile son durumu gözler önüne serildi.
 • 23 Kasım 2017 09:01 Karın Tadını Çocuklar Çıkardı...yollar Ulaşıma Kapandı, Onlar Kartopunun Keyfini Yaşadı Karın Tadını Çocuklar Çıkardı...yollar Ulaşıma Kapandı, Onlar Kartopunun Keyfini Yaşadı Karın tadını çocuklar çıkardı.
 • 23 Kasım 2017 08:53 Palandöken Kayak Merkezi Yeni Sezona Hazır Palandöken Kayak Merkezi Yeni Sezona Hazır Palandöken Kayak Merkezi yeni sezona hazırERZURUM - Avrupa'nın en uzun ve dik pistleri arasında yer alan Palandöken Kayak Merkezi, yağan kar ve suni karla birlikte yeni kayak sezonuna hazır hale getirildi.
 • 23 Kasım 2017 00:18 22 Kasım 2017 Haberleri 22 Kasım 2017 Haberleri 22 Kasım 2017 Manşet Haberleri.
 • 23 Kasım 2017 00:11 Turcomoney Bakan Veysel Eroğlu'nu Yılın Devlet Adamı Seçti Turcomoney Bakan Veysel Eroğlu'nu Yılın Devlet Adamı Seçti Turcomoney Bakan Veysel Eroğlu'nu yılın devlet adamı seçti Bakan Eroğlu "son 12-13 yılda orman servetimiz yüzde 33 arttı"İSTANBUL - Turcomoney dergisinin "Türkiye'ye Değer Katanlar" ödül törenine katılan Orman ve Su işleri bakanı Veysel Eroğlu'nun yılın devlet adamı seçildi.
 • 22 Kasım 2017 23:17 Burdur Milletvekili Petek Check-up İçin Gittiği Hastanede Anjiyo Oldu Burdur Milletvekili Petek Check-up İçin Gittiği Hastanede Anjiyo Oldu Burdur Milletvekili Petek check-up için gittiği hastanede anjiyo olduBURDUR - Türkiye Büyük Millet Meclisi 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı, Anayasa Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Ankara'da rutin check up için gittiği özel bir hastanede anjiyo oldu.
 • 22 Kasım 2017 19:39 Türkiye Mükemmellik Ödüllerinde Beşiktaş Belediyesi'ne Ödül Türkiye Mükemmellik Ödüllerinde Beşiktaş Belediyesi'ne Ödül Türkiye Mükemmellik Ödüllerinde Beşiktaş Belediyesi'ne ödül Beşiktaş Belediyesi 5'inci yıldızına kavuştuİSTANBUL - Türkiye Kalite Derneği ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen "2017 Türkiye Mükemmellik Ödülleri" sahiplerini buldu.
 • 22 Kasım 2017 18:31 Öz Taşıma İş Sendikası 5'inci Yaşını Kutladı Öz Taşıma İş Sendikası 5'inci Yaşını Kutladı Öz Taşıma İş Sendikası 5'inci yaşını kutladıANKARA - Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, "Bugün 5'inci yılımızı doldurduk, uzun bir yolculuktu.
 • 22 Kasım 2017 18:28 Ukrayna Uçağında 'Bomba' Paniği Ukrayna Uçağında 'Bomba' Paniği Ukrayna uçağında 'bomba' paniğiİSTANBUL - Ukrayna Havayolları'nın İstanbul-Odessa seferini gerçekleştirecek tarifeli uçağına kalkıştan kısa bir süre önce bomba ihbarı yapılması üzerine uçak, pist başından geri döndü.
 • 22 Kasım 2017 17:49 Beyaz Örtüye Bürünen Sinop Havadan Böyle Görüntülendi Beyaz Örtüye Bürünen Sinop Havadan Böyle Görüntülendi Beyaz örtüye bürünen Sinop havadan böyle görüntülendiSİNOP - Sinop'a mevsimin ilk karı düştü, kentin yüksek kesimleri beyaza büründü.
 • 22 Kasım 2017 17:35 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: "Taşerona Kadro, Kamuda Güvence Bekleyen Çalışana Kadro Başlığıyla... Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: "Taşerona kadro, kamuda güvence bekleyen çalışana kadro başlığıyla sunulmalı"AMASYA - Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, taşeron işçilere yönelik kadro düzenlemesi çalışmasına ilişkin yaptığı açıklamada, "Ben bunun taşerona kadro şeklinde kodlanmasını...
 • 22 Kasım 2017 17:31 Veteriner Adayları Derslerini Çiftlikte Yapıyor Veteriner Adayları Derslerini Çiftlikte Yapıyor Veteriner adayları derslerini çiftlikte yapıyorBURSA - Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksekokulu Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümünde okuyan öğrenciler derslerini çiftliklerde yapıyor.
 • 22 Kasım 2017 17:17 Lodos Nedeniyle Bostancı Sahilinde Dev Dalgalar Oluştu Lodos Nedeniyle Bostancı Sahilinde Dev Dalgalar Oluştu Lodos nedeniyle Bostancı sahilinde dev dalgalar oluştu Deniz ulaşımına lodos engeliİSTANBUL - İstanbul'da etkili olan lodos nedeniyle deniz ulaşımında bazı seferler iptal edilirken Bostancı sahilinde dev dalgalar oluştu.
 • 22 Kasım 2017 17:00 AK Parti Grup Toplantısında AK Parti Grup Toplantısında "Tayyip Dede" Diye Bağıran 3,5 Yaşındaki Gülhan'ın Hayali Gerçek Oldu AK Parti Grup Toplantısında "Tayyip dede" diye bağıran 3,5 yaşındaki Gülhan'ın hayali gerçek oldu Bademcik ameliyatı olduğu sırada iğne yapılırken korkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seven kızına korkmaması için 'Seni Tayyip Dedene götüreceğim' diye söz veren 30 yaşındaki...
 • 22 Kasım 2017 16:50 Nisanur İçin İşaret Dili Öğrenen Öğretmenler Klip Çekti Nisanur İçin İşaret Dili Öğrenen Öğretmenler Klip Çekti Nisanur için işaret dili öğrenen öğretmenler klip çektiTOKAT - Tokat'ta, işitme engelli Nisanur Korkmaz'la daha iyi iletişim kurmak için işaret dili öğrenen öğretmenler klip çekti.
 • 22 Kasım 2017 16:35 Mustafa Sarıgül Siyasete Yeşil Işık Yaktı Mustafa Sarıgül Siyasete Yeşil Işık Yaktı Mustafa Sarıgül siyasete yeşil ışık yaktı Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül: "Yurttaşlarımız beni nerede görmek istiyorlarsa, ben o noktada hizmet etmek istiyorum"VAN - Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, tekrar siyasete gireceğinin sinyallerini vererek, "Yurttaşlarımız...
 • 22 Kasım 2017 16:33 Hdp'den AK Parti'ye Katılım Hdp'den AK Parti'ye Katılım HDP'den AK Parti'ye katılımŞANLIURFA - Ceylanpınar'da Şeyhanlı aşiretinden olan ce daha önce HDP'yi destekleyen Altın Mahallesi sakinleri, AK Parti'yi destekleme kararı aldı.
 • 22 Kasım 2017 16:31 Isparta Belediyesi'nden Bayırbucak Türkmenlerine Yardım Isparta Belediyesi'nden Bayırbucak Türkmenlerine Yardım Isparta Belediyesi'nden Bayırbucak Türkmenlerine yardımISPARTA - Isparta Belediyesi tarafından Suriye'deki Bayırbucak Türkmenleri için hazırlanan 16.yardım kamyonu hazırlanarak, yükleme yapıldıktan sonra uğurlandı.
 • 22 Kasım 2017 16:10 Çobanlar Kar Nedeniyle Yaylada Mahsur Kaldı Çobanlar Kar Nedeniyle Yaylada Mahsur Kaldı Çobanlar kar nedeniyle yaylada mahsur kaldıERZİNCAN - Erzincan'da etkisini gösteren kar yağışının ardından çobanlar yaylalarda mahsur kaldı.
 • 22 Kasım 2017 16:06 Binbaşı Kulaksız'ı Şehit Eden Teröristin Bilgileri Cüzdanından Çıktı Binbaşı Kulaksız'ı Şehit Eden Teröristin Bilgileri Cüzdanından Çıktı Binbaşı Kulaksız'ı şehit eden teröristin bilgileri cüzdanından çıktı Arslan Binbaşının, saldırıdan önce cüzdanına teröristin bilgilerini not ettiği ortaya çıktı Saldırı istihbaratını aldığı gibi herkesi uyardı, şahadet şerbetini kendisi içtiİZMİR - PKK'lı teröristler tarafından...
 • 22 Kasım 2017 16:05 Hdp'li Vekil Terörist Cenazesine Katıldı Hdp'li Vekil Terörist Cenazesine Katıldı - HDP'li vekil terörist cenazesine katıldıBATMAN - Diyarbakır'da yapılan bir operasyonda ölü olarak ele geçirilen PKK'lı terörist, Batman'da toprağa verildi.
 • 22 Kasım 2017 15:58 Toynağı Yerine Ayağına 'İnşaat Çivisi' Çakılan Ata Yardım Eli Toynağı Yerine Ayağına 'İnşaat Çivisi' Çakılan Ata Yardım Eli Toynağı yerine ayağına 'inşaat çivisi' çakılan ata yardım eli Antalya'da ayağına çakılan inşaat çivisi yüzünden yürüyemeyen atın tedavisine başlandı Antalya Candost Derneği Başkanı Arife Yanık: "Ceylan'ın bu durumunun tek sebebi o nalları çakan nalbant" "O çiviler inşaat çivisiydi, nal çivisi...
 • 22 Kasım 2017 15:51 Sivas'ta 243 Afgan Kadın Polis Adayı Eğitime Başladı Sivas'ta 243 Afgan Kadın Polis Adayı Eğitime Başladı - Sivas'ta 243 Afgan kadın polis adayı eğitime başladıSİVAS - Türkiye ile Afganistan arasında imzalanan protokol kapsamında Sivas Polis Meslek Yüksek Okulu'na eğitime gelen 243 kişilik 6'ıncı Afgan kadın polis adayı 4 aylık eğitimlerine başladı.
 • 22 Kasım 2017 15:40 Sarıkamış Beyaz Gelinliğini Giydi Sarıkamış Beyaz Gelinliğini Giydi Sarıkamış beyaz gelinliğini giydiKARS - Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Sarıkamış beyaz gelinliğini giydi.
 • 22 Kasım 2017 15:39 Üniversite Gençleri 15 Temmuz'u Unutmadı, Unutturmadı Üniversite Gençleri 15 Temmuz'u Unutmadı, Unutturmadı Üniversite gençleri 15 Temmuz'u unutmadı, unutturmadıİSTANBUL - Hain darbe girişiminin üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti.
 • 22 Kasım 2017 15:33 Sivas'ta Kayak Merkezine Mevsimin İlk Karı Yağdı Sivas'ta Kayak Merkezine Mevsimin İlk Karı Yağdı Sivas'ta kayak merkezine mevsimin ilk karı yağdı Sivas'ta bulunan Yıldızdağı Kış Sporları Turizm Merkezi'ne mevsimin ilk karı yağdıSİVAS - Sivas'ta bulunan Yıldızdağı Kış Sporları Turizm Merkezi'ne mevsimin ilk karı yağdı.
 • 22 Kasım 2017 15:29 Yıl Sonunda Resmi Açılışı Yapılması Beklenen Ovit Tüneli Tek Tüpten Bu Sabah Ulaşıma Açıldı Yıl Sonunda Resmi Açılışı Yapılması Beklenen Ovit Tüneli Tek Tüpten Bu Sabah Ulaşıma Açıldı Yıl sonunda resmi açılışı yapılması beklenen Ovit Tüneli tek tüpten bu sabah ulaşıma açıldıRİZE - Rize-Erzurum karayolu üzerinde bulunan Ovit Dağı Geçidi şiddetli kar yağışı nedeniyle dün geceden bu yana ulaşıma kapanınca yolda kalan sürücülerin mağdur olmaması için yıl sonunda resmi...
 • 22 Kasım 2017 15:11 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, Tarım Kredi Kooperatif 2017 Yılı Personel Eğitim... Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, Tarım Kredi Kooperatif 2017 Yılı Personel Eğitim... Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, Tarım Kredi Kooperatif 2017 yılı personel eğitim programında konuştu.
 • 22 Kasım 2017 15:00 Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Her Yanan Dört Ampulden Biri Hidrolik Enerji... Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Her yanan dört ampulden biri hidrolik enerji santrallerinden kaynaklanıyor" "Bin 71 gölet ve sulama tesisiyle bütün Türkiye'nin ve İstanbul'un 2071 yılına kadar su ihtiyacını karşılıyoruz" "Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı mera olarak gözüken ama...
 • 22 Kasım 2017 14:12 Cumhurbaşkanına Suikast Girişimi Davasında Gerekçeli Karar Tamamlandı Cumhurbaşkanına Suikast Girişimi Davasında Gerekçeli Karar Tamamlandı Cumhurbaşkanına suikast girişimi davasında gerekçeli karar tamamlandı 1,5 ayda tamamlanan 5 ciltlik gerekçeli karar, basımının tamamlanmasının ardından kamuoyuyla paylaşılacakMUĞLA - Cumhurbaşkanına suikast girişimi ve 2 polisin şehit edilmesiyle ilgili olarak Muğla 2.
 • 22 Kasım 2017 14:00 Dizi ve Sinema Oyuncusu Semih İğdigül, Sokak Hayvanlarının Yaşadıklarına Dikkat Çekiyor Dizi ve Sinema Oyuncusu Semih İğdigül, Sokak Hayvanlarının Yaşadıklarına Dikkat Çekiyor Dizi ve sinema oyuncusu Semih İğdigül, sokak hayvanlarının yaşadıklarına dikkat çekiyorDÜZCE - Türkiye'nin bir çok ilini motosikleti ile gezen dizi ve sinema oyuncusu Semih İğdigül, sokak hayvanlarının yaşadıklarını anlatmak için okullarda konferanslar veriyor.
 • 20 Kasım 2017 12:29 Son 10 Yılda 482 Bin 908 Kız Çocuğu Evlendirildi Son 10 Yılda 482 Bin 908 Kız Çocuğu Evlendirildi Son 10 yılda 482 bin 908 kız çocuğu evlendirildi -15 yaş altı 244 kız çocuğu doğum yaptı Kayseri Barosu Çocuk Hakları Komisyonu Başkanı Av.