İkimize Bir Dünya Filmi - Son Dakika

İkimize Bir Dünya Filmi

28.09.2016 11:52
İkimize Bir Dünya Filmi

İkimize Bir Dünya filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. İkimize Bir Dünya filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Sait Faik Abasıyanık'ın Medar-ı Maişet Motoru adlı eserinden senaryolaştırılan in yönetmen koltuğunda Yılmaz Atadeniz oturuyor.

Burgazada’da geçen hikayede Berber Dimitri, emekli memur Ali Rıza Efendi'nin emeklilik yıllarında ailesiyle çektiği geçim sıkıntıları, kızı Melek ve diğer çocuklarının hayatı çerçevesinde ele alınıyor. Dram türündeki , iki ayrı öykü merkezindeki karakterleri üçüncü bir öyküde bağlıyor.

Yönetmen: Yılmaz Atadeniz

Senaryo: Safa Önal, Sait Faik Abasıyanık

Oyuncular: Erkan Meriç, Yağmur Aydan, Köksal Engür, Zeki Şen, Melisa Toros, Güner Özkul, Orhan Alkaya, Mazlum Kiper, Kosta Kortidis, Umut Çetiner, Mine Çetinkaya, Behruz Esatoğlu, Müge Gırgıç, Yalçın Avşar, Haluk Ayvazoğlu, Nalan Varol, Ali Osman Turut, Tuğrul Meteer, Derya Şen

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: İkimize Bir Dünya

Yapımcı Firma: Atadeniz Film

Yapım Yılı: 2016

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 105 dk.

Dağıtıcı Firma: Özen Film

Vizyon Tarihi: 23.09.2016

YORUMLAR
500
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema İkimize Bir Dünya Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement