İntizar sahneleri özlediğini söyledi - Son Dakika

İntizar sahneleri özlediğini söyledi

20.01.2020 09:32
İntizar sahneleri özlediğini söyledi

Uzun süre müzik çalışmalarına ara veren İntizar, bundan sonra müzik çalışmalarına yoğunlaşacağını ve yakında sürprizleri olacağını söyledi.

2019 yılında annesini kaybeden İntizar, büründüğü sessizliğini geçtiğimiz akşam Dalmaz Center'da verdiği konser ile bozdu.

Üç saat boyunca aralıksız konser performansı tadında unutulmaz bir müzik ziyafeti sunan İntizar, son albümü 'Konu Sen Olunca'nın sevilen şarkıları ile açılışı gerçekletirdi. Kendi yazdığı şarkılarının yanı sıra Ahmet Kaya'dan Neşet Ertaş'a kadar farklı türlerden oluşan repertuvarından eserlerde yorumladı.Müzikseverler uzun bir aradan sonra İntizar'ın konserini izlemekten son derece mutlu olduklarını söylerlerken İntizar'ı sahnelerde görmek istediklerini söylediler.

YORUMLAR
500
Fransız sanatçı Dany Brillant, müzik hayatında 30. yılını kutluyor Açıklaması Fransız sanatçı Dany Brillant, müzik hayatında 30. yılını kutluyor Açıklaması Mekadonya'yı ayağa kaldırdı Mekadonya'yı ayağa kaldırdı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel İntizar sahneleri özlediğini söyledi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement