Son Dakika Haberleri: İspanya'nın Efsane Futbolcusu Raul Gonzalez, Real Madrid'e Geri Dönüyor

İspanya'nın Efsane Futbolcusu Raul Gonzalez, Real Madrid'e Geri Dönüyor

7 ay önce

18 yıl geçirdiği Real Madrid'e sayısız kupa ve rekorla veda ederek adını futbol tarihine yazdıran Raul Gonzalez, antrenörlük kariyerine İspanyol devinde başlamanın hazırlığını yapıyor.

New York Cosmos forması giydikten sonra 2015 yılında futbolculuk kariyerine son noktayı koyan ve antrenörlük kurslarına başlayan Raul, Nisan ayında İspanya Futbol Federasyonu'nun 'Elit antrenör' eğitimini tamamladıktan sonra Real Madrid'in genç takımlarından Juvenil B'de teknik direktörlük koltuğunu devralacak.

RAUL'UN GELİŞİ TÜM DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK

Raul'ün göreve gelmesinin ardından Juvenil B'nin mevcut antrenörü Alvaro Benito'nun Juvenil A Takımı'na, Juvenil A Takımı'nı çalıştıran eski Beşiktaşlı Guti Hernandez'in ise Real Madrid'in pilot takımı olan Castilla'nın başına geçmesi bekleniyor. Real Madrid teknik direktörü Zinedine Zidane da Carlo Ancelotti döneminde yardımcı antrenörlük yaptıktan sonra Castilla'yı 1,5 sezon çalıştırmıştı.


YORUMLAR


18 Yaşındaki Genç, Kız Arkadaşına Laf Atan Saldırganlar Tarafından Boğazı Kesilerek Öldürüldü Dünya E-ticaret Devlerinden Amazon, Türkiye'deki Faaliyetlerine Başladı

3. Havalimanı İnşaatinda Eyleme Katılan 24 İşçi Tutuklandı