Son Dakika Haberleri: Afyonkarahisar'da Jandarma Komutanlığı Binasında Yangın Paniği

Afyonkarahisar'da Jandarma Komutanlığı Binasında Yangın Paniği

10 gün önce

Afyonkarahisar İl Jandarma Alay Komutanlığı binasının çatı katında yangın çıktı. Önce askeri personel, ardından itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın söndürüldü.

Afyonkarahisar İl  Jandarma Alay Komutanlığı binası çatı katında yangın çıktı. Kısa süreli paniğe neden olan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

ÖNCE PERSONEL, ARDINDAN İTFAİYE MÜDAHALE ETTİ

Yangın, Ali  Çetinkaya Mahallesi'ndeki İl  Jandarma Alay Komutanlığı binasında meydana geldi. 6 katlı binanın çatısında başlayan daha sonra 6. katına da sıçrayan yangına önce personelin müdahale ettiği ardından itfaiyeye bilgi verildiği kaydedildi.

YOĞUN DUMANLAR YÜKSELDİ

Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına hızlıca müdahale ederken bina yerleşkesi ise giriş ve çıkışlara kapatıldı. Çok sayıda itfaiye ekibinin müdahale ettiği yangından yoğun dumanların yükseldiği görüldü. Yangında en üst katında zarar gördüğü gözlendi.

MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ

Bölgeye itfaiye ekiplerinin yanı sıra 112 Acil servisi ekibi ile polis ekipleri de sevk edildi. Ölen ya da yaralanan olmadığı yangında maddi hasar meydana geldiği öğrenildi. Yangının kesin çıkışı nedeni ile ilgili ekiplerin çalışma başlattığı belirtildi.


Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi Düğünde Kız Tarafı Takıları İsteyince İki Taraf Birbirine Girdi: Gelin ve 11 Davetli Yaralandı
Galatasaray-Fenerbahçe Derbisinin İlk 11'leri Belli Oldu