Kaymakam Çelik engellilerle buluştu - Son Dakika

Kaymakam Çelik engellilerle buluştu

04.12.2019 15:52
Kaymakam Çelik engellilerle buluştu, System.String[]

Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik, engelli çocuklarla bir araya geldi.

Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik, engelli çocuklarla bir araya geldi.

Taşova Engelliler Derneği Başkanı Yavuz Aydın'ı dernek binasında ziyaret eden Çelik, daha sonra bir restoranda düzenlenen programda engelli çocuklarla buluştu.

Çelik, engelli çocukların topluma kazandırılması için gerekli çalışmaları yürüttüklerini söyledi.

Engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak için yapılacak tüm etkinliklere ellerinden gelen desteği her zaman vermeye hazır olduklarını dile getiren Çelik, "Özellikle çocuklarımız için el becerilerini artırmak önemli. Bu sayede ürettikleri ürünleri pazarlayarak kendilerine güvenlerini artırmış oluruz. Engelli kardeşlerimizin mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Sizlere elimizden gelen bütün desteği vermeye hazırız. İmkanlarımız dahilinde engelli kardeşlerimizin yaşamlarını daha da kolaylaştırmaya çalışacağız." dedi.

Programa Belediye Başkanı Bayramı Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer ile protokol üyeleri katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaymakam Çelik engellilerle buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe - Beşiktaş derbisini Tugay Kaan Numanoğlu yönetecek Masumlar Apartmanı'na damga vuran sahne! Gülben, Esra'ya gözleri oyulmuş bebek yolladı IFAB elle oynama kuralında değişikliğe gitti! Nihai karar hakemlerin olacak Elon Musk, Bill Gates'i geçerek dünyanın ikinci en zengin insanı oldu Yapılandırma işlemi başladı! Borcu ve cezası olanların 31 Aralık'a kadar başvuru yapması gerekiyor Paylaşımlarından dolayı MasterChef Türkiye'den diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, Instagram hesabını yorumlara kapattı Maske takmayanlara "Testim pozitif çıktı" deyip adres soran tiyatro oyuncusu, şahit olduğu duyarsızlığa isyan etti Yıllardır komada olan Kenan Işık'tan müjdeli haber geldi