Son Dakika Haberleri: Kaymakamdan Şehit Ailesine Ziyaret

Kaymakamdan Şehit Ailesine Ziyaret

2 yıl önce

Giresun’un Espiye Kaymakamı Yusuf Akın, Diyarbakır ili Kulp ilçesinde 2007 yılında Şehit olan Barış Ayaz’ın Güzelyurt Köyünde ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Kaymakamdan Şehit Ailesine Ziyaret, System.String[]
Giresun'un Espiye Kaymakamı Yusuf Akın, Diyarbakır ili Kulp ilçesinde 2007 yılında Şehit olan Barış Ayaz'ın Güzelyurt Köyünde ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Ziyarete Kaymakam Yusuf Akın ile birlikte İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erden Aktaş, İlçe Müftüsü Yavuz Koçak ile Sosyal Yardımlaşma Müdürü Durmuş Sayın katıldı.

Kaymakam Yusuf Akın, " Vatanını, milletini ve bayrağını korumak için canlarını veren, peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebeye erişen şehitlerimizin bizlere bıraktığı en değerli emanetler ailelerimizdir. Biz de bu emanete en iyi şeklide sahip çıkmayı kendimize şiar edindik" dedi.

Kaymakam Akın, devlet olarak her zaman şehit yakınlarının yanlarında olduklarını ve şehidimizin ailesinin ne tür sıkıntıları olursa olsun onlar için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını vurguladı. Şehidimizin ailesi de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. - GİRESUN23 Yaşındaki Ukraynalı Kadın, TIR Şoförünün Boğazını Kesti Bingöl'de Paletli Araç, Buzun Kırılmasıyla Suya Gömüldü

Usta Oyuncu Erdal Özyağcılar, Şaman Dinine İnandığını Açıkladı