Kebapçıda Esrar Satıyordu - Son Dakika

Kebapçıda Esrar Satıyordu

Kebapçıda Esrar Satıyordu
Son Güncelleme: 02.01.2012 18:26

Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler şehir merkezindeki bir kebapçı dükkanında yaptıkları baskında konserve şişeleri içerisinde 2.5 kilo esrar ele geçirdi.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler şehir merkezindeki bir kebapçı dükkanında yaptıkları baskında konserve şişeleri içerisinde 2.5 kilo esrar ele geçirdi. Çalıştığı kebapçıda esrar sattığı öne sürülen M.S. gözaltına alındı.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, uyuşturucu madde satıcılarına yönelik araştırmada, daha önce hakkında uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla daha önce de gözaltına alınan 30 yaşındaki M.S.'yi takibe aldı. Polis, M.S.'nin evinde konserve şişeleri ve plastik bidonlar içerisinde sakladığı esrarı, şehir merkezinde bulunan çalıştığı kebapçı dükkanına götürüp, burada pazarladığını belirlendi. Bunun üzerine polis, kebapçı dükkanı ve eve baskın yaptı, plastik konserve şişeleri içerisinde 2.5 kilo esrar ele geçirdi. Gözaltına alınan M.S.'nin sorgusu sürüyor. - Sakarya/ Adapazarı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kebapçıda Esrar Satıyordu - Son Dakika


Advertisement