Son Dakika Haberleri: Kia Satışlarını Arttırdı

Kia Satışlarını Arttırdı

20 gün önce

CARMEDYA.COM – Güney Koreli otomotiv devi Kia, Avrupa ve birçok ülkede daralan otomotiv pazarına rağmen büyümesine devam etti. Kia, Kore ve tüm yurt dışı pazarlarda toplamda 2 milyon 812 bin 200 adetlik satış gerçekleştirdi ve küresel anlamda yüzde 2,4 büyüme kaydetti. %2.4 büyüme Türkiye’de bir Anadolu Grubu markası olan Çelik Motor bünyesinde faaliyet gösteren Kia...The post Kia satışlarını arttırdı appeared first on Carmedya.

Kia Satışlarını Arttırdı, System.String[]
CARMEDYA.COM - Güney Koreli otomotiv devi Kia, Avrupa ve birçok ülkede daralan otomotiv pazarına rağmen büyümesine devam etti.Kia, Kore ve tüm yurt dışı pazarlarda toplamda 2 milyon 812 bin 200 adetlik satış gerçekleştirdi ve küresel anlamda yüzde 2,4 büyüme kaydetti.

%2.4 büyüme

Türkiye'de bir Anadolu Grubu markası olan Çelik Motor bünyesinde faaliyet gösteren Kia globalde; binek, karavan ve hafif ticari araç segmentinde yüzde 2,4'lük büyüme kaydederek toplamda 2 milyon 812 bin 200 adetlik satış gerçekleştirdiğini duyurdu.500 bin adetten fazla

Kia Motors Corporation tarafından yapılan açıklamada 2018 yılında en çok Sportage ve Rio modellerinin tercih edildiği; 500 bin adetten fazla Sportage, 355 bin 852 adet Rio satışı gerçekleştiği belirtildi. 2019 yılında da büyüme hikayesine devam etmek isteyen marka, yıl sonunda küresel piyasada toplam 2,92 milyon adet satış hedefliyor.

The post Kia satışlarını arttırdı appeared first on Carmedya.
Kaynak: Carmedya.com
Sokakta Üst Araması Yapan 2 Polis, Hırsızlıktan Tutuklandı "İntiharımızdan Kimse Sorumlu Değildir" Dedikten Sonra İmam ve Eşi Ölü Bulundu

Merve Boluğur, Havuz İçerisindeki Doğal Haliyle Hayran Bıraktı