Kobe Bryant'ın eşiyle yaptığı anlaşma, ölümünden 2 gün sonra ortaya çıktı - Son Dakika

Kobe Bryant'ın eşiyle yaptığı anlaşma, ölümünden 2 gün sonra ortaya çıktı

2 ay önce

Helikopter kazasında can veren efsane basketbolcu Kobe Bryant'ın eşi Vanessa ile helikoptere aynı anda binmeme konusunda anlaşma yaptığı ortaya çıktı. Aileye yakın kişi, yaptığı açıklamada "Bu sayede eşi ve çocukları hayatta kaldı'' dedi.

Efsane basketbolcu Kobe Bryant, 26 Ocak günü geçirdiği helikopter kazası sonucunda ortanca kızı Gianna ile birlikte hayatını kaybetti. Kobe'nin eşiyle yaptığı gizli bir anlaşma ise ölümünden 2 gün sonra ortaya çıktı. Kobe'nin yakın bir akrabasının aktardığı bilgilere göre "Bu sayede eşi Vanessa ve kızları Natalia (17), Bianka (3) ve Haziran 2019'da doğan Capri hayatta kaldı'' dedi.

NBA'in ve Los Angeles Lakers'ın efsane ismi Kobe'nin ölümü tüm dünyada sevenlerini yasa boğdu. Kobe'nin ölümüne dair çarpıcı gerçekler ise gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

KOBE'NİN EŞİYLE OLAN ANLAŞMASI

Aileye yakın kişinin yaptığı açıklamada eşi Vanessa ile birlikte aynı anda helikoptere binmemeye gayret gösterdiğini söyledi ve ''Bu sayede eşi Vanessa ve kızları Natalia (17), Bianka (3) ve Haziran 2019'da doğan Capri hayatta kaldı.'' dedi.

2016'DA HELİKOPTER KULLANMAYA BAŞLAMIŞTI

Öte yandan Kobe Bryant'ın neden helikopter kullandığını anlattığı röportajlar bir kez daha akıllara geldi.

Efsane ismin özel helikopter kullanmaya 2006 yılında başladığı biliniyor. Kobe, 2018'de Alex Rodriguez'e röportaj vermiş, neden helikopter kullandığını anlatmıştı.

600 milyon dolar serveti olduğu tahmin edilen basketbol efsanesi, 2016'da emekliye ayrıldıktan sonra da seyahatleri için helikopter ve pilot kiralamaya devam etti. Kaza geçirdiği sabah da her zaman kullandığı helikopterin içerisindeydi.

Kobe Bryant'ın eşiyle yaptığı anlaşma, ölümünden 2 gün sonra ortaya çıktı
Kobe Bryant'ın helikopterini kullanan pilotun ses kayıtları ortaya çıktı

Çizgi filmde, Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öldüğü 3 yıl önce gösterildi

Helikopter kazasında, Kobe Bryant ve kızı Gianna dışında hayatını kaybedenlerin kimlikleri belli oldu

Kobe Bryant'ın hayatını kaybettiği helikopter kazasında 3 kişinin cesedine ulaşıldı

Helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant kimdir?


YORUMLAR


Son Dakika

Bir dönem ülkesinin en gözde sporcusuydu, şimdi geçinmek için +18 film sektörüne girdi
Bolu'da, Türkiye Cumhuriyeti'ne küfür eden karantinadaki 3 öğrenciden 2'si tutuklandı İki uzman yeni koronavirüs araştırmasındaki tehlikeye dikkat çekti: Vakaların yarısı hayalet pozitif
Mesut Özil baba oldu Mesut Özil baba oldu         
23:12