Son Dakika Haberleri: Kurban

Kurban

7 ay önce

"Sağlam konserlerin sıkı grubu Kurban, DasDas Müzik sahnesinde!

Kurban, System.String[]
"Sağlam konserlerin sıkı grubu Kurban, DasDas Müzik sahnesinde!

1999 yılında ilk albümleri olan "Kurban"ı piyasaya süren grup, aynı sene  Metallica ile birlikte  Ali Sami Yen Stadı'nda, Massive Attack ile birlikte Park Orman'da ve hem yurtiçi hem de yurtdışında birçok konser verdi.

Haziran 2000'de vizyona giren,  Haluk Bilginer ve  Bülent Kayabaş'ın yer aldığı "Fasulye" isimli filmin müziğini yaptılar. 2004'te "Sert" ve 2005'te "İnsanlar" isimli albümleri ile müzik hayatlarına kaldıkları yerden devam eden Kurban, müzik hayatına kısa süreli bir ara verdi. BU ara boyunca grubun solisti  Deniz Yılmaz Panik isimli grupla, davulcu  Burak Gürpınar  Athena ile, grubun basçısı  Kerem Tüzün  Demir Demirkan ile, gitarist Özgür Kankaynar ise  Fransa'da So Loud ile sahne aldı ve sonrasında grup tekrar Kurban'a odaklandı. Tekrar birleşmelerinin ardından sayısız konser verdiler.

23 Mart 2010'da 4. Stüdyo albümleri olan "Sahip" yayınlandı. Bu tarihten itibaren yurt içi ve yurt dışında konserlerine devam eden grup 2014 yılında "Nafile", 2015 yılında "İyi Ol" isimli single parçaları piyasaya sürerek hayranlarını sevindirmeye devam etti.

"

Yaş Sınırı: 18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Ataşehir

Mekan : DasDas Sahne

Mekan Adresi : Watergarden, Barbaros Mah., Sümbül Sokak, 34746, Batı Ataşehir

Başlangıç Saati : 20.05.2017 22: 30: 00

Bitiş Saati : 20.05.2017 23: 30: 00

Kategori : Kurban

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır
Kaynak: Etkinlik.io

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Norveç'te Düzenlenen Skandal NATO Tatbikatının Fotoğrafları Ortaya Çıktı Eser Yenenler, Acun Ilıcalı'yı İfşa Etti: Onun En Çirkin Hallerini Gördüm
Karın Ağrısı Şikayeti ile Hastaneye Giden Adamın Anüsünden Yılan Balığı Çıktı