Lübnanlı düzensiz göçmenleri taşıyan teknenin batması sonucu 71 kişi öldü - Son Dakika

Lübnanlı düzensiz göçmenleri taşıyan teknenin batması sonucu 71 kişi öldü

23.09.2022 17:20

Lübnanlı düzensiz göçmenleri taşıyan bir teknenin dün Suriye'nin Tartus kenti açıklarında batması sonucu 71 kişi yaşamını yitirdi.

Lübnanlı düzensiz göçmenleri taşıyan bir teknenin dün Suriye'nin Tartus kenti açıklarında batması sonucu 71 kişi yaşamını yitirdi. Suriye - Lübnan sınırındaki Al-Arida bölgesinde toplanan Lübnanlılar, ölen yakınlarının cesetlerini bekledi.

YORUMLAR
500
Lübnan: İsrail'le deniz sınırı anlaşması için ABD'nin gönderdiği teklifte bazı değişiklikler istedik Lübnan: İsrail'le deniz sınırı anlaşması için ABD'nin gönderdiği teklifte bazı değişiklikler istedik TİKA'dan Lübnan'da Türkmenlerin de bulunduğu 4 köye güneş enerjisi sistemi TİKA'dan Lübnan'da Türkmenlerin de bulunduğu 4 köye güneş enerjisi sistemi Lübnan Bankalar Birliği: Mevduat krizinden bankalar değil devlet sorumlu Lübnan Bankalar Birliği: Mevduat krizinden bankalar değil devlet sorumlu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Lübnanlı düzensiz göçmenleri taşıyan teknenin batması sonucu 71 kişi öldü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement