Mersin'de Avukatlara Ara Buluculuk Eğitim Sertifikası Verildi - Son Dakika

Mersin'de Avukatlara Ara Buluculuk Eğitim Sertifikası Verildi

08.01.2018 14:18
Mersin'de Avukatlara Ara Buluculuk Eğitim Sertifikası Verildi

Mersin Barosu'nun düzenlemiş olduğu "İş Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitim Programı'na" katılan 24 avukata ara buluculuk sertifikası verildi.

Mersin Barosu'nun düzenlemiş olduğu "İş Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitim Programı'na" katılan 24 avukata ara buluculuk sertifikası verildi.

Barodan yapılan açıklamaya göre, Mersin Barosu Eğitim Hizmetleri Merkezi'nde 3 gün süren "İş Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitim Programı" kapsamında arabulucular Av. Uğur Aydıngül, Av. Yurdagül Güldoğan ile Doç.Dr. Zeki Okur tarafından 24 avukata eğitim verildi.

Eğitimi başarıyla tamamlayan 24 avukat, iş hukukunda uzman ara buluculuk sertifikası aldı.

Açıklamada, görüşlerine yer verilen Mersin Baro Başkanı Ali Er, merkez ve ilçelerde görev yapan avukatların baronun olanaklarından faydalanmaları için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Er, stajyer avukatlar için staj eğitimi ve seminer gibi hizmetler verdiklerini aktararak, avukatların mesleki gelişimine katkı sağlayıp, başarılı avukatlar yetiştirmek istediklerini ifade etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mersin'de Avukatlara Ara Buluculuk Eğitim Sertifikası Verildi - Son Dakika


Son Dakika

Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır 21:47 Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır
Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi 18:19 Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü 17:54 Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve 15:16 AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve "Zaten kimse gelmemiş ki" dedi Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil 14:53 Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... 13:20 Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi 12:32 Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu 12:13 Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu
Advertisement