Son Dakika Haberleri: Michael Lang Liste Başı!

Michael Lang Liste Başı!

2 yıl önce

Beşiktaş sağ bek için rotayı Basel forması giyen 27 yaşındaki Michael Lang’a kırdı. Bir yıl daha sözleşmesi bulunan İsviçreli savunmacının maliyeti yüksek görünse de sağ açık ve stoper bölgesinde oynayabilmesi bu transferde belirleyici rol oynadı.

Michael Lang Liste Başı!, System.String[]


SERDAR SARIDAĞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in en çok önem verdiği mevkiler olan forvet ve sağ bek için oyuncular bakan yönetim, Basel'de oynayan Michael Lang'i liste başına aldı. Bir süredir bu futbolcunun ismini gizli tutmaya çalışan siyah-beyazlılar, İsviçreli oyuncuyu transfer etmek için tüm imkanlarını kullanacak.

Basel ile bir sene daha sözleşmesi bulunan Lang'in sadece sağ bek değil sağ açık ve stoper bölgesinde de oynaması nedeniyle tercih edildiği öğrenildi. Tosic'in gidişinden sonra böylesine bir sağ bekin, stoper hattına da alternatif olabileceğini düşünen Şenol Güneş'in de, İsviçreli futbolcuya onay verdiği bildirildi.

Bu futbolcunun dışında geçtiğimiz sezonu Ausburg'ta geçiren Opare ve Lyon'un sağ beki Rafael ile de temaslarda bulunan Beşiktaş Yönetimi, Michael Lang'i alamaması durumunda bu isimlere yönelecek. Bir yandan Opare'yi hazır tutan bir yandan ise Rafael ile göz temasında bulunan siyah - beyazlı kulüp, tüm önceliğini Lang'e vermiş durumda.

Sıkı pazarlık

Sağ beki ve forvet transferini kampa yetiştirmek için yoğun çaba harcayan Beşiktaş Yönetimi, önümüzdeki günlerde İsviçre'ye giderek Michael Lang'in menajerleriyle de bir araya gelecek. Futbolcuyla anlaşmaya çalışacak olan yönetim, bonservis konusunda da Basel Yönetimi ile sıkı bir pazarlığa girecek.

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi : 07.06.2018 02:35 

YORUMLAR


Ortak canlı yayında Binali Yıldırım'ın FETÖ çıkışı sosyal medyada gündem oldu! FETÖ'cü Hakan Şükür, Türkiye'nin ilgiyle izlediği ortak yayına sessiz kalmadı Ekrem İmamoğlu'ndan ortak yayın sonrası ilk açıklama