MİT Müsteşarı'nın MedyaToplantısı Bitti - Son Dakika

MİT Müsteşarı'nın MedyaToplantısı Bitti

05.01.2012 13:28
MİT Müsteşarı'nın MedyaToplantısı Bitti, System.String[]

Milli İstihbarat Teşkilatı, Uludere'deki olaylar öncesinde MİT'in herhangi bir istihbarat paylaşımı olmadığını açıkladı.

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), Uludere'deki olaylar öncesinde MİT'in herhangi bir istihbarat paylaşımı olmadığını açıkladı.

MİT Müsteşarı Hakan Fidan, MİT'in kuruluşunun 85. yıl dönümü dolayısıyla medya temsilcileriyle MİT Müsteşarlığı'nda biraraya geldi. Fidan, toplantıda Uludere'de yaşanan ve 35 kişinin hayatını kaybettiği olayın ardından MİT'e yöneltilen eleştirilere cevap verdi.

Fidan, MİT'in olay öncesinde herhangi bir istihbarat paylaşımı olmadığını, MİT'in insansız hava araçlarından görüntü almadığını ve görüntülü istihbarat yapmadığını vurguladı. Fidan, MİT'e yönelik maksatlı ithamların terörle mücadelelerini olumsuz etkilemeyeceğini de ifade etti. - ANKARA

MİT Müsteşarı'nın MedyaToplantısı Bitti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel MİT Müsteşarı'nın MedyaToplantısı Bitti - Son Dakika


Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?