Son Dakika Haberleri: Nazlı Çelik, Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi Yapılınca Neye Uğradığını Şaşırdı

Nazlı Çelik, Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi Yapılınca Neye Uğradığını Şaşırdı

30 gün önce

Star TV ana haber sunucusu Nazlı Çelik'e ekip arkadaşları, canlı yayında doğum günü sürprizi yaptı. Çelik, bir anda pastayla gelen arkadaşlarını görünce neye uğradığını şaşırdı.

Star TV Haber Genel Yönetmeni ve Ana Haber sunucusu  Nazlı Çelik'e ekip arkadaşları tarafından büyük bir sürpriz yapıldı. Çelik, canlı yayında doğum gününün yapılmasına çok şaşırdı.

BİR ANDA STÜDYOYA GİRDİLER

Uzun yıllardır  Türkiye'nin en başarılı ana haber sunucularından biri olan Çelik, yayın sandalyesinde otururken birden çalan müzik ve ekip arkadaşlarının içeri girmesiyle neye uğradığını şaşırdı. Elindeki pasta ile stüdyoya gelen  Star Haber ekibi, güzel sunucuya duygu dolu anlar yaşattı.

INSTAGRAMDAN PAYLAŞTI

Nazlı Çelik bu anların bir videosunu daha sonra kişisel instagram hesabından, "Yıllarımı geçirdiğim canım çalışma arkadaşlarımın güzel sürprizi.. İyi ki varlar, iyi ki bu yolda benimleler" notuyla paylaştı. Video kısa sürede büyük beğeni aldı ve sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu


Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı