Son Dakika Haberleri: Öğrenciler Çocuk Şenliğinde Eğlendi

Öğrenciler Çocuk Şenliğinde Eğlendi

2 yıl önce

Çocuk Şenliği'nde ilköğretim öğrencileri sihirbazlık gösterilerini heyecanla izleyip, dev şişme oyuncaklarla doyasıya eğlendi.

Öğrenciler Çocuk Şenliğinde Eğlendi, System.String[]
Çocuk Şenliği'nde ilköğretim öğrencileri sihirbazlık gösterilerini heyecanla izleyip, dev şişme oyuncaklarla doyasıya eğlendi. Şenliği organize eden  Koç Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı'na bağlı olarak faaliyet gösteren  Koç Üniversitesi Gönüllüleri Kulübü üyeleri ise, yeniden çocukluklarını yaşadı.  Koç Üniversitesi  Rumelifeneri Kampüsü'nde geçen gün gerçekleşen etkinliğe; bu yıl ilköğretim öğrencileri başta olmak üzere,  Sarıyer'den 267, EÇADEM'den (Engelli Çocuk ve Ailelerine Destek Merkezi) 46, ASAM'dan (Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği) 41 olmak üzere 350'nin üzerinde öğrenci katıldı. Kulüp, " 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" kutlamaları kapsamında düzenledikleri şenliğin bu yıl 9'uncusuna imza attı. Birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerin yer aldığı çocuk şenliğinde, çocuklar farklı ve güzel bir gün geçirirken, üniversite öğrencileri ise tekrar çocukluk günlerini yaşama fırsatı buldu. Çocuklar dev şişme oyuncakların, spor ve sanat aktivitelerinin yer aldığı ana şenlik alanında doyasıya eğlendi.  Koç Üniversitesi Odeon'da gerçekleştirilen müzikal, dans ve sihirbazlık gösterilerini merak ve heyecanla izlediler.
Kaynak: Hürriyet


Ana Okulunu Öğretmenini, Çok Çekici Olduğu Gerekçesiyle İşten Attılar Bir Milyon Liralık Soruya Ulaştı, Çekini Alıp Yarışmadan Ayrıldı
Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'de Tutuklu Bulunan Sinan Narin ve Eyüp Yıldırım'ı Ziyaret Etti