Son Dakika Haberleri: Oktay Kaynarca "Hayat Sana Güzel" Diyen Takipçisine Tepki Gösterdi

Oktay Kaynarca "Hayat Sana Güzel" Diyen Takipçisine Tepki Gösterdi

7 ay önce

Oyuncu Oktay Kaynarca, tatil fotoğrafının altına "Hayat sana güzel" diyen takipçisine "Başkalarının hayatlarını irdelemek yerine işini iyi yap" diyerek karşılık verdi.

Bodrum'da tatilde olan Oktay Kaynarca'nın paylaştığı fotoğrafın altına bir takipçisinin yazdığı "Hayat sana güzel" yorumuna görünce sinirlendi.

"BAŞKALARININ HAYATLARINI İRDELEMEK, KISKANMAK YERİNE İŞİNİ İYİ YAP"

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başarılı oyuncusu Oktay Kaynarca, tatilde paylaştığı fotoğrafın altına gelen "Hayat sana güzel tabi bizde kaporta düzeltelim" yorumuna şu sözlerle karşılık verdi: "Bak koçum canım ciğerim aslanım... Biz de çok çalıştık çok yorulduk, hala da çalışıyoruz bazen 36 saat gece gündüz sıcak soğuk her şartta ve iyi görünmek zorunda olarak. Şimdi diyeceğim şu; başkalarının hayatlarını irdelemek, kıskanmak, gıybet yapmak yerine işini iyi yap ve hayal et.

"YÜKSEKLERDE YILANLARA DA KARTALLARA DA RASTLAYABİLİRSİNİZ"

En iyisi olacağım de, en iyisi. Çünkü Rab isteyeni ve çalışanı geri çevirmez. Yükseklerde yılanlara da rastlayabilirsiniz kartallara da. Kimileri kanatlarıyla gelir kimileri de sürünerek"


YORUMLAR


Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip

16 Yaşındaki Kız "Gitmek İstemiyorum" Dese de İcra Memurları Zorla Anneyle Görüştürdü