Onur Ünlü: İzmitli bir öğretmenin çocuğuyum. Orta sınıfın dibiyim - Son Dakika

Onur Ünlü: İzmitli bir öğretmenin çocuğuyum. Orta sınıfın dibiyim

17.11.2019 12:28
Onur Ünlü: İzmitli bir öğretmenin çocuğuyum. Orta sınıfın dibiyim, System.String[]

Son romanı "Kız Çocuğu" üzerinden şiddete ve intikama dair konuşan Onur Ünlü, intikam arzulayan biri olmadığını, haliyle plan kurmadığını söyledi: "Biri bana tokat atarsa, öteki yanağımı çevirmek yerine ben de tokat atarım. Reaksiyon verme ihtiyacı hissederim.

Son romanı "Kız Çocuğu" üzerinden şiddete ve intikama dair konuşan Onur Ünlü, intikam arzulayan biri olmadığını, haliyle plan kurmadığını söyledi: "Biri bana tokat atarsa, öteki yanağımı çevirmek yerine ben de tokat atarım. Reaksiyon verme ihtiyacı hissederim. Bence bize uygulanan şiddete, en az uygulanan şiddet ölçüsünde cevap vermek zorundayız."

ORTA SINIFIN DİBİYİM

Ünlü, sözlerine şöyle devam etti: "İzmitli bir öğretmenin çocuğuyum. Orta sınıfın dibiyim, bu kadarım. Daha fazlası beklenmemeli. Bunun adı intikamsa intikamdır. Çünkü biz tokat atana tokat yemeyen yanağımızı çeviriyoruz diye dünya daha güzel bir yer olmayacak."

MANYAKÇA BİR ŞEY

Son günlerde stand-up yapmaya da başlayan Onur Ünlü, sahnede olmaya dair de açıklamalar yaptı. Stand-up'a kafayı taktığını söyleyen ünlü yazar ve yönetmen, "Birine bilet aldırmak, evinden kaldırıp gösteriye getirmek ve gülmesini sağlamak hakikaten manyakça bir şey. Oyunculuktan ciddi bir farkı var. Sahnede Frederick değilsin, kendinsin. Dolayısıyla seyirci gülmeyince sana gülmüyor. Bu kadar tehlikeli bir şey olamaz" dedi. SARAY SOYTARISIYDIK

Yaptığı işin 400 yıl önce soytarılık olarak görüldüğünü ifade eden Ünlü, "Saray soytarısıydık. Bunu bilelim ve soytarı gibi davranalım. Ne olduğumuz belli. Artistliğin lüzumu yok. İnsanları bir şekilde eğlendirmek üzere çeşitli şaklabanlıklar yapan kimseleriz" açıklamasında bulundu.

Onur Ünlü: İzmitli bir öğretmenin çocuğuyum. Orta sınıfın dibiyim

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Onur Ünlü: İzmitli bir öğretmenin çocuğuyum. Orta sınıfın dibiyim - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

RTÜK'e lisans başvurusu yapmayan dijital müzik platformu Tidal'e erişim engeli getirildi Sokağa çıkma kısıtlaması kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı Trump'tan, Muhsin Fahrizade'nin öldürülmesine ilişkin paylaşım: İran için büyük bir darbedir İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Açık cezaevlerindeki hükümlülerin koronavirüs izin süreleri 2 ay daha uzatıldı Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü