Özel Tasarım Telefon Kapaklarınız Kaft'ta - Son Dakika

Özel Tasarım Telefon Kapaklarınız Kaft'ta

10.01.2014 15:59
Özel Tasarım Telefon Kapaklarınız Kaft'ta, System.String[]

Mevlana'dan Pink Floyd'a, Charles Bukowski'den Santosh Kalwar'a birçok ünlü müzisyen veya düşünürün mottoları telefonlarınıza kapak oluyor.

Mevlana'dan Pink Floyd'a, Charles Bukowski'den Santosh Kalwar'a birçok ünlü müzisyen veya düşünürün mottoları telefonlarınıza kapak oluyor. Yaratıcı, özgün ve içinde anlam taşıyan tasarımlarıyla KAFT, tişört ve kapşonlularda olduğu gibi telefon kapaklarıyla da tarzınızı yansıtıyor. Her bir telefon kapağı farklı bir mottodan yola çıkılarak hazırlanıyor.

Motto ve hikayelerini günlük yaşantınızda elinizden düşürmediğiniz telefonlarınıza aktaran KAFT telefon kapakları, hem cihazınızı darbe ve çiziklerden koruyor hem de farkınızı ortaya koyuyor.

KAFT, telefon kapaklarında her detaya özen gösteriyor; telefon kapakları sert plastik tak-çıkar (snap on cover) kapaklardır. Yan yüzeyler kapalı, düğme erişim alanları ile şarj alanı açıktır. Telefona takıldığında koruyucu bir dış çerçeve görevi üstlenerek cihazı darbelerden korur. Siyah (rubber coated) telefon kapakları birçok kullanıcının sıkça tercih ettiği kaymaz, mat, dokunulduğunda kauçuk hissi veren kapaklardır. Şeffaf (clear transparent) telefon kapaklar ise cam kadar saydam kapaklardır. Baskı yapılan arka yüzü haricinde tamamıyla şeffaf olmasıyla cihazın yandan görünüşünü kapatmaz, cihazla bir bütünlük sağlar. Telefon kapağı baskıları UV baskı teknolojisiyle kapakların üzerine direkt olarak uygulanmaktadır.

Baskı mürekkebi solvent bazlı olduğu için ter, su ve su bazlı sıvılarla temaslarda zarar görmez. UV pigmentli ışık hassasiyeti yüksek boyalarla basılmasından dolayı güneşte solma gibi problemle karşılaşılmaz.

Özel Tasarım Telefon Kapaklarınız Kaft'ta

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Özel Tasarım Telefon Kapaklarınız Kaft'ta - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sigorta devi Aegon, Türkiye dahil 4 ülkedeki faaliyetlerini satıyor Son başvuru tarihi 21 Aralık! TÜBİTAK 11 personel alacak Swinger operasyonu! Polis 'eş değiştirme' ilanı veren çifti müşteri gibi davranarak yakaladı Yapımcı Bilal Özbilge, Yeliz Yeşilmen'in eşi Uğur Akbaş ile ikinci kez davalık oldu Kadir Şeker'in kurtardığı Ayşe Dırla, eroin dolu araçta yakalandı Elinde silah ile Azerbaycan'ı tehdit eden rahip Erivan'a kaçtı Kısıtlamada polisten kaçan gençlerden birinin çorabında uyuşturucu madde bulundu Simge Sağın, Selin Ciğerci'den para istedi! Ünlü şarkıcı, aldığı cevap karşısında ne diyeceğini şaşırdı