Son Dakika Haberleri: Rektör, Öğrencilerin Çiğ Köfte Davetine Katıldı

Rektör, Öğrencilerin Çiğ Köfte Davetine Katıldı

2 yıl önce

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, sosyal medya aracılığıyla kendisini çiğ köfte yemeye davet eden öğrencileri evinde ziyaret etti.

Rektör, Öğrencilerin Çiğ Köfte Davetine Katıldı, System.String[]

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, sosyal medya aracılığıyla kendisini çiğ köfte yemeye davet eden öğrencileri evinde ziyaret etti.


İlahiyat Fakültesi üçüncü sınıf öğrencisi Mustafa Yaramış, sosyal medya hesabından paylaştığı çiğ köfte fotoğrafına Coşkun'u etiketleyerek, "Bütlere dair bir umudumuz olmasa da çiğ köfte ile hayattan haz almaya çalışıyoruz. Sayın Rektörüm Selçuk Coşkun fakirhanemizde sizi ağırlamak bizim için büyük moral olurdu." mesajını paylaştı.


Coşkun, bu paylaşım üzerine, "Teklif ettiğinizde yurt dışındaydım. Vakit geçmediyse pazartesi, geçtiyse ikinci dönem yapalım. Malzeme benden, emek sizden olsun." karşılığını verdi.


Öğrencileri Şeyhhayran Mahallesi'ndeki evlerinde ziyaret eden Coşkun, gençlerle sohbet etti ve çiğ köfte yedi.


Coşkun, öğrencilerle çekildiği fotoğrafı, "Öğrencilerimiz Osman, Yusuf, Orhan, Alican, Emre ve Hasan'ın çiğ köfte davetine icabet ettim. Son zamanlarda yediğim en leziz çiğ köfteydi. Ellerinize sağlık gençler." notu ile sosyal medya hesabından paylaştı.

Haber Yayın Tarihi: 16.03.2018 05:13 Kaynak: AASon Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı
Yunanistan eski Dışişleri Bakanı Bakoyannis: Türkiye ile savaşa girersek yalnız kalırız Dünyanın en hızlı kanat çırpan kelebeği Hatay'da görüntülendi