Rıdvan Dilmen, Fatih Terim'in kaç maç ceza alacağını duyurdu - Son Dakika

Rıdvan Dilmen, Fatih Terim'in kaç maç ceza alacağını duyurdu

20.12.2020 13:40

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kırmızı kartı hakkında gündem oluşturan açıklamalarda bulundu. Dilmen, Fatih Terim'in 7 maç ceza alacağının konuşulduğunu söyledi.

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV'de katıldığı canlı yayında Türk futbolunun gündemine dair açıklamalarda bulundu.

İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları;

Geçen yıl Federasyon aynı mı, aynı. Disiplin Kurulu değişti mi? Hayır. UÇK değişti mi? Hayır. MHK değişti mi? Evet. Demek ki çok memnundunuz siz hayatınızdan, boşuna kavga etti herkes.

"AĞAOĞLU'NA VEREMİYORSAN EĞER FATİH TERİM 'HAYIRDIR' DER"

Şimdi Fatih Hoca'nın dosyası geliyor size. Ben de sordum nedir diye. Minimum 7 maç ceza diyorlar. Ben de diyorum ı ıh. Kötü örnek vereceğim belki ama sen, Ahmet Ağaoğlu'na veremiyorsan, 15 gün ceza veriyorsan yarın Fatih Terim'e sen kuralları uygulamaya kalkarsan hoca da "1 dakika, hayırdır kardeşler size ne oluyor?" der.

"CEZASI OLAN BİRİ TRİBÜNE GİREBİLİR Mİ?"

Gelelim Süleyman Bey'e, ne övgüler yağdırdığım bir insan. Sen dün tribüne nasıl girebiliyorsun? Bir başkan cezalıysa tribüne gidebilir mi? Gidemez.

"FEDERASYONA BİR BOMBA GELDİ"

Federasyonun eline bir bomba geldi, Fatih Hoca'nın bombası geldi. Hocanın raporlarında bu budur diyecekler. Bu taraf da diyecek ki "Burada Ahmet Bey vardı" diyecek, "Ona 15 gün verdin." diyecek. Aynı kurul. Demeyecek mi Fatih Hoca? Siz eğer adil olmazsanız, yanlış yaparsanız, en masumu hakemlerdir. 3-4 tanesi hariç.

"GİZLİ GİZLİ ANLAŞTIYSANIZ HİÇ BAĞIRMAYACAKSINIZ"

Ben kurulları samimi bulmuyorum. Federasyonla ilgili görüşüm de aynı. Hala yayıncı kuruluş ile ne olduğunu biz bilmiyoruz. Şeffaflık yok. Bir taraf ödedim diyor, bir taraf ödemedin diyor. Bugüne kadar bu ilişkilerin ne olduğunu bilmiyoruz. Eğer yayıncı kuruluşla "Gelecek sene düzeltebiliriz rakamları" diye bir anlaşma yaptıysanız gizli gizli, hiç bağırmayacaksınız o zaman. Ne kadar eksik ödedilerse söyleyin, bilsin insanlar. Yarın elektrikleri kapatırlarsa ne yapacağız?

Rıdvan Dilmen, Fatih Terim'in kaç maç ceza alacağını duyurdu

Son Dakika Spor Rıdvan Dilmen, Fatih Terim'in kaç maç ceza alacağını duyurdu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)
  • Erhan Tamer: Rıdvan abi, neden fatih terimi elestiremiyorsun. Son maçta da Hakem hep gs ye calisti. Hala anlamadık parator neye sinirlendi.kaybedince şapkayı önüne koyacak,öyle hakemleri baskı altına almayacak. Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
500

Son Dakika

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Fatih Terim konusunda geri adım attı 00:08 Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Fatih Terim konusunda geri adım attı Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü 23:00 Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti 22:20 Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti
Emekli tuğamiral intihar etti! Aydın Eken, evinde ölü bulundu 17:42 Emekli tuğamiral intihar etti! Aydın Eken, evinde ölü bulundu Erdoğan'ın Azerbaycan'da askeri üs kurulması ihtimaline ilişkin sözlerine Rusya'dan yanıt: Gerekeni yaparız 16:54 Erdoğan'ın Azerbaycan'da askeri üs kurulması ihtimaline ilişkin sözlerine Rusya'dan yanıt: Gerekeni yaparız Cinsel içerikli video sitesine dava açtılar! 34 kadın görüntülerini rızaları dışında kullanılmış 15:30 Cinsel içerikli video sitesine dava açtılar! 34 kadın görüntülerini rızaları dışında kullanılmış
Gündeme bomba gibi düşen iddia: Ebru Gündeş'i arayan Kaan Yıldırım, Hadise'den ayrıldı 14:48 Gündeme bomba gibi düşen iddia: Ebru Gündeş'i arayan Kaan Yıldırım, Hadise'den ayrıldı Mezar kazarken kamera kayıttaydı! Ceset yiyen ayı, tekrar ortaya çıktı 14:01 Mezar kazarken kamera kayıttaydı! Ceset yiyen ayı, tekrar ortaya çıktı
Advertisement