Son Dakika Haberleri: Şenol Güneş'ten sponsor esprisi: Eskiden Mercedes hayalimiz olurdu

Şenol Güneş'ten sponsor esprisi: Eskiden Mercedes hayalimiz olurdu

2 ay önce

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Mercedes-Benz Türk ile yapılan sponsorluk anlaşmasında konuştu. Güneş, bundan sonraki her turnuvada yer almak istediklerini söyledi.

Mercedes-Benz Türk ile Türkiye Futbol Federasyonu arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasında A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de açıklamalarda bulundu.

ŞENOL GÜNEŞ'TEN MERCEDES ESPRİSİ

Kendisine verilen maket otobüsle ilgili olarak konuşarak sözlerine başlayan Güneş, "Çocukken hep hayalimdi. Bir tane otobüsüm olsun derdim. Bugüne kısmetmiş" dedi. Güneş'in sözleri salonda gülüşmelere sebep oldu. Mercedes yıldızının anlamıyla ilgili olarak da konuşan Güneş, "Eskiden Mercedes hayalimiz olurdu. Çok şükür şimdi alabildik. Mercedes yıldızının anlamı; havada, karada, denizde demek. Biz de onlar gibi her yerde olmak için çalışıyoruz. EURO 2020'de yer almak istiyoruz, ardından da Dünya Kupası'nda mücadele etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş'ten sponsor esprisi: Eskiden Mercedes hayalimiz olurdu
Kulüp başkanı çılgına döndü! Kırmızı kart gören oyuncusunu dövdü

Necip Uysal'dan sakatlanan Dorukhan'a: Ne oldu lan

Murat Uçar maçın ardından eski hocası Hüseyin Eroğlu'na saldırdı

Sakatlanan Dorukhan gözyaşlarına boğuldu, Burak Yılmaz teselli etti

Haber Yayın Tarihi: 07.10.2019 01:34 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Meraklı vatandaşlar, cesedi görmek için demirlere tırmandılar
A Milli Takım İzlanda'da saatlerce beklerken, İzlanda Milli Takımı beklemeden İstanbul Havalimanı'ndan geçti Beton mikserinin altında kalan babasının cansız bedenine sarılıp ağladı