Son Dakika Haberleri: Sevdiği Kızı İstemeye Giden Genç, Olumsuz Yanıt Alınca Kızın Annesini Vurdu

Sevdiği Kızı İstemeye Giden Genç, Olumsuz Yanıt Alınca Kızın Annesini Vurdu

3 ay önce

Karabük'te bir süre önce sevdiği kızı ailesinden isteyen genç adam, ret cevabı aldı. Bunun üzerine yanında ruhsatsız tabanca ile kızın evine tekrar giden genç adam, sevdiği kızın annesini ayaklarından vurdu.

Karabük'ün Yenice ilçesinde bir genç sevdiği kızın annesini tabanca ile ayaklarından vurarak yaraladı.

RET CEVABI ALAN GENÇ, SEVDİĞİ KIZIN ANNESİNİ VURDU

Edilen bilgiye göre olay, Yenice ilçesine bağlı Değirmenyanı köyünde meydana geldi. İddiaya göre M.K (28) isimli bir genç, bir süre öncesi sevdiği kızı evlenmek için ailesinden isteyince ret cevabı aldı. Aldığı olumsuz cevap üzerine yanına aldığı ruhsatsız tabancayla sevdiği kızın evinin olduğu alana giden M.K burada, sevdiği kızın annesi G.A ile karşılaştı. M.K yanında getirdiği ruhsatsız tabancayla G.A'yı kurşun yağmuruna tuttu. G.A ayaklarına isabet eden mermilerle yaralanırken, M.K ise olay yerinden kaçtı.

YARALI ANNE, HASTANEYE KALDIRILDI

İhbar üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından G.A Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken, jandarma olay sonrası kaçan M.K'nın yakalanması için çalışma başlattı.


YORUMLAR


İstanbullu Gelin'de Arabadaki Cinsel İlişki Sahnesi Sosyal Medyada Tepki Topladı Talihsiz Baba, Ölümüne Neden Olan 5 Yaşındaki Oğlunu Silahla Oynatıyormuş

Irak'ın Verdiği Notaya Türkiye'den Tepki: Operasyonlara Devam Edilecek!