Son Dakika Haberleri: Şevket Çoruh'un Gözlerini Alamadığı Azeri Oyuncu Konuştu: Benim İçin Şereftir

Şevket Çoruh'un Gözlerini Alamadığı Azeri Oyuncu Konuştu: Benim İçin Şereftir

2 yıl önce

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh'un film galasında gözlerini alamadığı Azeri oyuncu Pervin Abiyeva, konuştu. Abiyeva, "Haberi görünce mutlu oldum, o haller benim için şereftir." dedi.

Şevket Çoruh'un Gözlerini Alamadığı Azeri Oyuncu Konuştu: Benim İçin Şereftir, System.String[]

Arka Sokaklar dizisinin Mesut Komiseri Şevket Çoruh, son oynadığı Yanlış Anlama filminin galasında Azeri oyuncuya bakışlarıyla olay olmuştu. Azerbaycanlı oyuncu Pervin Abiyeva, Şevket Çoruh'un kendisine bakarken çekilen fotoğraflar hakkında ilk kez konuştu.

"ONUN TARAFINDAN FARK EDİLMEK GÜZEL"

Pervin Abiyeva, Şevket Çoruh'un olay olan bakışları için şöyle konuştu: "Şevket Bey bana bakıyormuş ama ben hiç fark etmemişim. Şevket Bey mükemmel bir oyuncu, ben de çok severim. Arka Sokaklar'ı kaç yıldır izliyoruz neticede, gönlümüzde taht kurmuş bir oyuncu. Onun tarafından bir ilgi var mı yok mu bilmiyorum ama yansıyan o haller benim için büyük şereftir aslında. Haberi görünce mutlu oldum, çünkü onun tarafından fark edilmek güzel."
Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi : 24.11.2017 07:41 

YORUMLAR


Ayının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Karısının eski sevgilisi tarafından sokak ortasında öldürüldü! Olay güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı Fatih Altaylı, yeni parti kuracağı konuşulan Ali Babacan'ın en yakınındaki ismi paylaştı