Son Dakika Haberleri: İtalyan sevgilisiyle özel anlarını paylaşan Şeyma, açılan göğsünü ateş emojisi ile kapattı

İtalyan sevgilisiyle özel anlarını paylaşan Şeyma, açılan göğsünü ateş emojisi ile kapattı

10 gün önce

Ayrılık aşamasına geldiği İtalyan sevgilisi DJ Guid Senia ile aşk yaşamaya devam eden Şeyma Subaşı, özel pozlarını peş peşe paylaştı. Subaşı'nın göğsünün açıldığı bir fotoğrafı ateş emojisi ile paylaşması takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Şeyma Subaşı, yaza ve Ibiza'ya bir veda niteliği taşıyan paylaşımda bulundu. Yaz mevsiminin neredeyse tamamını sevgilisi Guido ile birlikte Ibiza'da geçiren Şeyma Subaşı, bir dönem ayrılık aşamasına geldiği sevgilisi ile arasını düzelttikten sonra dikkat çekici paylaşımlarına yeniden başladı.

BİRBİRİNDEN ÖZLE POZLAR

Şeyma Subaşı, sevgilisiyle çekilmiş özel karelerini ilk kez yayınladı. Subaşı'nın bazı pozları ise oldukça dikkat çekiciydi. Bir fotoğrafında açılan göğsünü ateş emojisiyle kapatan Subaşı, aynı pozda bir erkeğin ellerinin kalçasında olması gözlerden kaçmadı. Art arda özel anlarını takipçileriyle paylaşan Subaşı'nın, diğer bir pozunda ise sevgilisiyle yatakta olması dikkat çekti.

İşte Subaşı'nın en özel anları;

İtalyan sevgilisiyle özel anlarını paylaşan Şeyma, açılan göğsünü ateş emojisi ile kapattı
Haber Yayın Tarihi: 10.10.2019 04:29 

YORUMLAR (116)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Eski eşinin içinde bulunduğu otomobile kurşun yağdırıp intihar etti: 3 ölü
Gelin adayı Hanife, mini eteğiyle dans ettiği anları yayınladı Tarkan'ın kızı Liya ile olan fotoğrafı beğeni rekoru kırdı Defne Samyeli ve Cem Yılmaz aşkı kıskançlık yüzünden bitti